Enesetapp

Tere,
Ma ei näe elul enam mõtet iga päev päeva otsa sellist tohutut tööd
Tõesti palun , ma vajan teie siirat abi, aidake mul leida midagi mis aitaks
Mind panema koolis suhtes positiivsemalt mõtlema ning et ma suudaksin
Midagi koolis naearatama panevat näha
Kui homme õhtuks ma endale abi ei leia siis arvan et teen elule lõpu

Re: Enesetapp

Mis sulle koolis täpsemalt raskusi valmistab?

Kui sul tuleb töö ja sa ei oska seda, saad ehk õpetajaga kaubale, et tuled peale tunde kasvõi õppima ja vastad töö uuesti ära? Minul on see tavaliselt aidanud ja suudan nii veel kuidagi töödega hakkama saada.
Samuti oleks tark tundides kaasa teha ja kuulata ning keskenduda, nii on ka võimalus, et saad aru teemast, mida tunnis käsitletakse ja see jääb sulle meelde.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Kool ei ole elu. Kui sa lõpetad kooli negatiivselt suhtumise siis ühelt maalt leiad sa selles ka positiivseid külgi.
See on õige, et igat sellist asja saab lahendada: töid saab järele teha, suhteid õpetajate ja teistega arendades teha kõigil elu lihtsamaks. Keskendumisega on raskusi, siis tuleb magada, püüda keskenduda, mitte olla vastumeelne kooli suhtes ja huvitu sellest mida sa teed.
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

Siilike, võib-olla, võib-olla mitte. Ma loodan ja usun, et siiski ei ole midagi hullu teemaalgatajaga juhtunud.

LOO, kool ei ole elu, aga on tähtis osa su elus. Siiski on haridus tähtis ja tuleb proovida koolis hakkama saada. Paljud väidavad, et tulevikus saab ka ilma hariduseta väga hea töökoha, kui on olemas suur kogemustepagas ja/või tutvused. See on tõsi isegi, aga sellepeale ei tasu üldsegist lootma jääda.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:Siilike, võib-olla, võib-olla mitte. Ma loodan ja usun, et siiski ei ole midagi hullu teemaalgatajaga juhtunud.

LOO, kool ei ole elu, aga on tähtis osa su elus. Siiski on haridus tähtis ja tuleb proovida koolis hakkama saada. Paljud väidavad, et tulevikus saab ka ilma hariduseta väga hea töökoha, kui on olemas suur kogemustepagas ja/või tutvused. See on tõsi isegi, aga sellepeale ei tasu üldsegist lootma jääda.
Minu vend oli kah, et oh näe Bill Gates ja Steve Jobs suutsid miks mitte mina, ja kui ta oma tuppa jätta mõneks päevaks selle mõttega siis ta otsustas kooli kasuks :)
Olla poisslaps on soo küsimus, olla mees on vanuse küsimus, olla härrasmees on valiku küsimus. Olla kadakas* - pole mingi küsimus!

olen teema algataja,
eile ehk olin vb liiga emotsionaalne ja depressioonis,
ei tea kas teen päris enesetapu aga lihtsalt mulle ei meeldi minna kooli
kui ma iga tund higistan lootes et õpetaja ei küsi mind
sest näiteks kui ma midagi ei oska saan kohe kahe ( paar kindlat ainet)
ning kahe saades ma tean küll kuidas vanemad teavad et ma olen tegelikult väga tubli ning ma ei tahaks elu sees
näha neid minus pettununa sest nad on ikka mind väga utsitanud.
Tean et halva hinde saamine ei pruugi olla nii hull kui arvate aga minu olukorras see lihtsalt lõhestaks mind.
lihtsalt jah see pinge iga päev :S

Ma mõtlesin selle "koole ei ole elu" all seda, et seda ei tohiks võtta kui maailma tähtsaimat asja täie tõsisuse juures. Peab selle endale meeldivaks või sobivaks mõtlema, sest muidu on seal väga raske. Täpselt nagu nende elu küsimustes, kui mõtled ja teed endale elu väga raskeks ei olegi midagi head oodata vaid peab püüdma ja lahendusi otsima.
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had
Vasta

Mine “Milleks me elame?”