vb oskab keegi nõu anda.....

Tere, olen tüdruk... ma lihtsalt tahtsin ära rääkida, oma elu. Ma olen suht üksik inimene., elan maal, ja õnneks sain neti:)..tänu sellele on elu veits lihtsam..kuigi tegelikult pole päevagi mile ma ei mõtle surmale. Klassikaaslastega ma eriti läbi ei sa, huviringiides käin aga seal ka igav. Emaga läbi ei saa eriti.. Ma igatsen armastust..tahaks tunda et oled armastatud. elu on igav nagu alati..ma idioot nagu alati..egas eriti ei oskagi ennast kirjeldada....pigem on hetkelised emotsioonid mis kõik jätavad jälje hinge... vb oskab keegi aidata ??? ei oska praegu midagi lisada...

Re: vb oskab keegi nõu anda.....

Kas sul ühtegi sellist inimest pole, keda saaksid kuhugile, kas või enda poole kutsuda? See on hea, et sa käid huviringides, vähemalt pole ainult kool-kodu-õppimine. Soovitan sul huviringides inimestega rohkem suhelda. Klassiklaaslastega on nii nagu on, kannatad ära, kui ei kannata, siis vaheta kooli. Samas keegi ei granteeri, et uues koolis halvem pole. Kui tohib küsida, siis mis põhjustel sa nendega läbi ei saa ning, kuidas see väljendub (väldivad sind või norviad vms)?

Miks sa emaga läbi ei saa? Kuidas sul suhted isa ja teiste sugulastega on?

Re: vb oskab keegi nõu anda.....

võibolla isegi oleks kedagiendampoole kutsuda..aga nad elavad liiga kaugel nt tallinn..ma teisel pool eestit....läbi ma ei saa klassikaaslastega sest ma mõnes aines väga tark( bio,geo)
ns ma sis looduslaps :)..ja nad ikka vahel norivad aga noh ..tavaliselt olen sellest üle ,ma ei saa koolis paljude õpetajadega läbi, mul ema samas kolis õpetaja ja emps on pisut paranooiline..ei luba nagu iga ühega sõper olla jne. Ema mul mingi 54 kui ma ei eksi,,niiet suht vana..õdesid vendi on 5 ahga nad vähemalt 10 aastat mus vanemad , oma elu peal juba.. ma üksinda põhimõtteliselt kodus.isa sel on suht pohh...lubaks vb mind ka välja jne..aga ema on see kes seisab ees..ta on alatii mul ees .vahest vb tahaks ise elada mitte et ta peaks mu eest otsustama. Mul ei ole elu.....
Vasta

Mine “Milleks me elame?”