nh?

#1
miks me sureme?.Miks me nii erinevad oleme?.
miks me olemas oleme?.miks on elu nii ebaõiglane?.
miks me igavesti ei ela? miks on valus kui keegi kallis lahkub? miks on taevas sinine`?
milleks on vaja seadusi? miks vaja elda?.

miks? miks ?miks ?


miks? miks?

Re: nh?

#6
miks me sureme?.Miks me nii erinevad oleme?.
miks me olemas oleme?.miks on elu nii ebaõiglane?.
miks me igavesti ei ela? miks on valus kui keegi kallis lahkub? miks on taevas sinine`?
milleks on vaja seadusi? miks vaja elda?.

miks? miks ?miks ?


miks? miks?
Võtsin omad arusaamad kokku ja üritan vastata.

miks me sureme?

Põhimõtteliselt oleme kõik loomsed organismid. Bioloogilised masinad mis ajajooksul lihtsalt kuluvad ära. Ained meie kehas hääbuvad koormuse all (isegi hingamine on koormus meie keha rakkudele) ja selle töttu keha lakkab töötamast. Nii lihtne see ongi.

Miks me nii erinevad oleme?

See on suur tänu geneetilise erinevuse pärast. Paljud tegurid on meie pärilikkus geene muutnud ja need on lihtalt alles jäänud. Ning kuna kõigile meeldib seks, siis tulemuseks ongi erineva geenide segunemine, mis teebki meid erinevaks. Iga ühe aju närvid kasvavad kokku erinevalt.

miks me olemas oleme?

Vot see on juba puhas filosoofia ala. Minu jaoks on inimene loom, bioloogiline organism. Suht mõttetu ja ebapraktiline on siin midagi muud leida. See tooks lihtalt rohkem probleeme üles.

miks on elu nii ebaõiglane?

Ei ole ebaõiglane. Kõik on puhas juhus mis on sinuga juhtunud. Sinu vaadete järgi tundub see ebaõiglane, mõnele teisele, aga täiesti normaalne ja õiglane juhtum.

miks me igavesti ei ela?

kordus küsimus küsimusele: ''miks me sureme?''.

miks on valus kui keegi kallis lahkub?

Elu jooksul talletuvad meis emotsionaalsed sidemed ja kui me näeme kedagi kallist lahkunud, siis paratamatult me teadvustame endale, et me ei näe teda enam kunagi. See toob esile viha ja raevu tunnet, mis tekitabgi sellist ''valu'' tunnet.

miks on taevas sinine?

Seda küsi oma füüsika õpetajalt. See on suurelt seotud valguse murdumisega atmosfääris ja erinevas keskonnas. Täpselt ise ei tea.

milleks on vaja seadusi?

Ei olegi vaja tegelikult. Võid teha oma riigi ja sinna kutsuda inimesed kes ei pea seadustetta elama. Tahaks teada kaua sa anarhilise riigiga vastu pead. Sekundaarsed reeglid ja eetika on eraldi teema. Kui tahad olla ühiskonnas keegi, siis eetikas peab ikka kinni pidama, muidu sind lihtsalt ei aksepteerita, sest sa käitud ''imelikult''.

miks vaja elda?

Kes sulle seda ütles????? Ei ole vaja elada, see on sinu valik, sinu elu, ma ei ütle sulle: ela, kasvõi sitasti. Samas ma ei ole otsustaja millal sina sured. Selleks oled alati sina (või keegi mõrvar :P ).

Vot nii.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”

cron