Kõige lollim Postitus mida lugenud olete

See ei ole normaalne!!!

Kõik sai alguse sellest ,et läksin oma tüdrukuga poolteist aastat tagasi lahku.
Peale seda kõik hakkas allamäge veerema.
Ma armastan teda nii väga ,et paar nädalat peale lahkuminemist lasin ta nime endale selja peale tatoveerida. Ma tahtsin talle tõestada sellega kui palju ma teda armastan.
See aga tegi asja palju hullemaks. Ta vahetas oma numbri, msni ja faceboogi kasutaja.
Kuigi ta ei taha mind näha ega minust midagi kuulda ei kahetse ma ikka, et tatoveeringu tegin.
Et armuvalust üle saada hakkasin ma tarvitama narkootikume mis tõi omakorda ka palju uusi probleeme. Me hakkasime sõbraga inimestelt asju ja raha röövima, et järgmist doosi saada. Ma jätsin isegi kooli pooleli kuna olin nii depresioonis ja lihtsalt ei viitsinud sinna minna. Õppisin kaa päris hästi Ja mul oli raudkindel plaan see kool ära lõpetada.
Nüüd küll olen sõltuvusest lahti saanud aga armuvalu ikka jäi ja pealegi on terve elu p.ersse keeratud. Ma olen sellese tüdrukusse nii kiindunud, et üritan teda siiamaani tagasi saada kuigi ma tean, et parimal juhul näen ainult unes seda, et me koos oleme.
Narkootikumid rikkusid minu närvid ka täiesti ära. Kui keegi mind kahtlase pilguga vaatab või midagi halvasti ütleb lähen ma talle kohe kallale. Ja ma ei suuda seda kontrollida.
Mis minust küll saanud on?

Elu mõte on veeta elu kallimate inimestega.
Kuidas saab olla nendega koos kui nad kõik ignoreerivad sind?
Suvi on juba käes ja põhimõtteliselt pole ühtegi sõpra alles jäänud, vanemad minuga kaa enam suhelda ei taha.
Minu elu on haledalt raisku läinud, sest ma olen oma mõtetes ja selles tüdrukus nii kinni.
Ma ei tea mis minust nüüd saab.
Mul pole mingit eesmärki ega soovi midagi teha.
Psüholoogi juurde ma ei lähe elu sees, kuigi ta võiks isegi aidata.

Võibolla paljud teist ei usu mind.

Re: Kõige lollim Postitus mida lugenud olete

Ise keetsid supi kokku nüüd on aeg tõele näkku vaadata, see tüdruk on läinud. Ma ei viitsi mingit moraali sulle lugema hakata narkootikumist ja millest veel. Oli nii kuis oli, tähtis on see, et sul õnnestus neist vabaneda - see on su esimene katsumus, mille sa oled edukalt läbinud. Nüüd võid oma suu puhtaks sellest tüdrukust pühkida, kui õnnestub, sa võid proovida temaga uuesti tutvuda, kuid ole valmis pettumuseks. Parim, mis saavutada võid on sõprus. Tea, et su elu ei keerle ainult ühe naise ümber. Sa võid mulle jahuda lõputult sellest, kui tähtis ta sulle on jms. Fakt on see, et tema on oma eluga edasi läinud, sul oleks aeg sama teha. Voodis lesides, lakke vahtides ja ennast haletsedes sa ei tee seda mitte. Ehk oleks vaja keskenduda suhetele oma vanematega. Jätka oma pooleli olevat haridust. Tee midagi. Korva kõik oma väärteod, unusta see tüdruk, leia uusi tutvusi ja elu läheb edasi. Praegu on selline mulje, et mõte sellest tüdrukust takistab sul inimeseks saamist. Sul tahtejõudu on, selles ma ei kahtle, aga jääb mulje, et see neiu jättis su maha su suhtumise pärast, millest sul elu suuna allapoole võttis. Tundub nagu sa süüdistad teda selles kõiges. Kui nii, siis sa paned väga ämbrisse. Süüdi oled sina ja ainult sina.

Re: Kõige lollim Postitus mida lugenud olete

Seda ma tean, et olen alati kõiges süüdi. Seda tüdrukut ma ka ei süüdista.
Sinna kooli mind ei võeta tagasi. Hiljuti võtsin paberid ka sellest asutusest välja.
Enesehinnang on mul küll väga madal ja ma ise ka imestan, et mul ei roni enesetapu mõtted pähe. Ma tean, et pean midagi saavutama selles elus. Kõige mõtekam ma arvan oleks kolida teisse linna ja kõik puhtalt lehelt alustada.
Ma isegi ei tea mis mulle elujõudu annab. Mul ei ole lihtsalt mitte midagi alles.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”