Ennem oli norm agga nüüüd ..

Pmst on nagg nii et ennem elasin korralikus korteris ja oli kõik norm . (terve pere elas koos ja suur korter oli ) Aga siis kolis tädi ära ja kutsus empsi ka sinna elama kus ta elab , ja nüüd elamegi siin .Ennem oli rahaline olukord normaalne janii . Aga nüüd oleme nagg rottid , raha ple ja elame mingis urkas . Mingi f**ing tädi pärast . Ema ei taha ära ka minna . Mu elu on nagg nii pe**es kui olla saab . Eitaha enam elada siin . Olen mitukorda mõtlend ära joosta aga ei julge , kardan tagajärgi . Kuidas emale aru pähe panna ja mujale kolida . Kas ma seda ka mainisin ett kõik mõnitavad mind sellepärast .

Aitake palun !

Ettetänades , Krissu.

Re: Ennem oli norm agga nüüüd ..

OlenLiis kirjutas:
3ly kirjutas:Oh mul on samamoodi olnud. Ema lihtsalt ei mõista mind. See on väga nõme.
Kuule, millise noore inimese ema teda mõistaks eks :)
Selline asi on tüüpiline mingi puberteedi eas noortel, kes arvavad, et nende vanemad ei mõista sind.

Aga teemasse, istu emaga maha ja räägi temaga sel teemal.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Re: Ennem oli norm agga nüüüd ..

Nobody-- kirjutas:Ta hakkab mingi karjuma ja siis mingi et lõpeta see jutt jne . Meil siingi hea elu .

Temaga ple mõtet lissalt rääkida .Ta ei kuula mittekedagi , endaarust on tal hea elu ja ta oskab elada , tglt ei oska ültse .
Kui tõesti temaga absoluutselt rääkida ei saa, ükskõik kuidas, kasvõi teiste inimeste teel, siis pead lihtsalt ära kannatama. Ja kas sa oma emale ka üldse mõtled? Äkki teil polnud võimalik oma vanas kodus enam olla, või vajas su ema tädi endale appi jne.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”