ei viitsi elada

ja nii ongi. mul pole mingit tahtmist. ma ei näe sellel mõtet. mul pole mingit elu. ma lihtsalt eksisteerin. mul on vähe sõpru, kuna olen VÄGA häbelik. ma ei viitsi absoluutselt koolis käia. masekas tekib. tahaks ennast sellepärast ära tappa. siis ei peaks koolis käima. ma tean et nõme põhjus miks nii teha, aga ma lihtsalt ei viitsi.

ma tean et terve mu jutt on haige, aga nii ma tunnen. lihtsalt EI VIITSI.

Re: ei viitsi elada

Siis loo endale elu. Otsi endale tegevust. Saa üle enda häbelikusest ja loo tutvusi, inimene. Nii kergelt nüüd alla anda.. Ei ole lahe. Või pöördu kellegi spetsialisti poole, kes oskab sind aidata ja ehk ka sulle mingit tegevust leida.

Mul on ka koolist kõrini ja ma olen mitmeid-mitmeid kordi mõelnud, et kui mul hetkel poleks ühte inimest, keda ma armastan, oleksin ma täpselt samasuguste mõtetega nagu sina ja põhimõtteliselt oleksingi sinu rollis ja mu elus olekski ainult kool ja ma ei suudaks nii elada ja tahaks samuti.. lihtsalt minna.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

no aga miks siis alla anda? sul ei ole ju selliseid vigu, mida sa parandada ei saa. kui vead ei ole isegi välised, vaid sisemised, siis on kõik ju parandatav. ennast saab ju muuta ja arendada, muuta selleks, kes ise tahad olla. häbelikkusest pead lihtsalt üle saama. kool saab ju ka nagunii selleks korraks varsti läbi, selle viimase pingutuse kannatad ju ikka ära! ei ole see elu nii must midagi, hakka lihtsalt vaikselt muutma ennast sinnapoole, kes sa tahaksid olla. edu sulle! ;)

ma ka ei viitsi elada kuna:mu unistuste tüdruk jättis mu maha,koolis ei viitsi käija,pole eriti sõpru,ema ja isa eriti ei hooli minust,mölisetakse mu kallal koguaeg see ajab nii närvi aga vb min enam varsti siin ei ole :roll: tänu sellele tüdrukule on mu elu kõik allamägeläinud ja varsti polegi mu elu :roll:

Kui sa muidu oled häbelik , siis loo endale kasvõi interneti maailm .. Paljud inimesed on häbelikud ja seetõttu on vähe sõpru - nad on lihtsalt introverdid.. Ilmselt oled ka sina. Lahendus on luua endale internetis maailm - tutvuda inimestega internetis.. Suhtelda nendega internetis. Olla internetis see, kes sa tahaksid olla maailmas!
Koolis käimise kohta - võta end lihtsalt kokku :)
Ja elu on alati parem kui surm!

Ja sellele poisile, kes kirjutas siia, et tema unistuste tüdruk jättis ta maha - naised tulevad ja lähevad, sõbrad jäävad. Ja naisi on maailmas rohkem kui mehi, nii et küll leiad parema. Järelikult ei väärinud ta sind!
Kui sa tunned, et oled jõudnud nii kaugele, et ei jõua astuda enam ainsatki sammu, oled ära käinud ainult poole teest, milleks võimeline oled.

tegelikult ei ole see soovitus nii loll midagi. ma leidsin endale juhuslikult netist sõbranna, kes aitas mul eluga toime tulla. oleme mitu aastad parimad sõbrad olnud ja üksteisele andnud ' elu mõtte ' . enne seda olin ma väga õnnetu, nüüd ma olen väga õnnelik kõige üle, mis mul on ja mida mul ei ole!
Vasta

Mine “Milleks me elame?”