Huvitav küsimus

Ma lugesin kusagilt teemast sellise lause (küsimus oli mille nimel elada):
Armastuse, sõpruse, esimese lumehelbe, kevadise päikese, lillede, päevalilleseemnete, muusika, ilu kõigis oma vormides, jalutuskäigu lumises pargis, tähistaeva, luule, suliseva ojavee, mõtete, värvide, südamilikkuse, lahkuse, tuleviku, mälestuste, rõõmu, mereranna, liivaluidete, tuule, langevate lehtede, kõige nimel, mis on olnud ja tuleb, mis alati jääb ja mida kunagi ei saavuta...

Aga kui meil oleks käe all selline nupp millega saab selle planeedi õhku lasta, mind huvitaks kui palju teeksid seda? Ma teeks seda ilma mingi kahetsuseta sest sellel lollusel pole mõtet kõik jõuab lõpuks null punkti.. palju põnevam oleks teada mis juhtub siis kui maakera enam poleks...ütleks et ma tunneks isegi mõnu sellest. Ma ei ole kibestunud ja mitte eriti negatiivne, isegi mitte süüdimatu . Aga elu jooksul tahaks korda saata midagi sellist mille tagajärjel kannatavad paljud inimesed.

Re: Huvitav küsimus

tahaks teada küll mis siis sab kui maad pole.. aga maitea. ei riskiks sellega, ei laseks tervet maad sellepärast õhku. elaks oma elu edasi, ja vaataks mis sellest saab.
a kui oleks nii, et inimesed hääletavad, kas nad tahaks maa õhku lasta ja vaadata mis edasi saab ja üle poole inimestest vastaks et tahaks küll siis ma oleks ka nõus, sest siis oleks juba suht savi. kui muidugi sellist asja teha oleks võimalik, muidugi pole seda võimalik teha :D
su viimane lause.. miks sa nii tahad teha? oleks nagu mingi terrorist võimidagi sellist?

ChCeCiPl kirjutas: Aga kui meil oleks käe all selline nupp millega saab selle planeedi õhku lasta, mind huvitaks kui palju teeksid seda? Ma teeks seda ilma mingi kahetsuseta sest sellel lollusel pole mõtet kõik jõuab lõpuks null punkti.. palju põnevam oleks teada mis juhtub siis kui maakera enam poleks...ütleks et ma tunneks isegi mõnu sellest. Ma ei ole kibestunud ja mitte eriti negatiivne, isegi mitte süüdimatu . Aga elu jooksul tahaks korda saata midagi sellist mille tagajärjel kannatavad paljud inimesed.
Sa ikka mõistad, et hävitades Maa, lõpetad ka enda teadvuse.. kuid ma ütlen sulle ette ära, et Universum ilma tolmuterakeseta, mida kutsutakse Maaks, ei saa olema midagi erinevat, kui et sellest tolmuterakesest saab omakorda üks kogus uut tolmu.
Mitte midagi märkimisväärset ei juhtu.

mürsik kirjutas:tahaks teada küll mis siis sab kui maad pole.. aga maitea. ei riskiks sellega, ei laseks tervet maad sellepärast õhku. elaks oma elu edasi, ja vaataks mis sellest saab.
a kui oleks nii, et inimesed hääletavad, kas nad tahaks maa õhku lasta ja vaadata mis edasi saab ja üle poole inimestest vastaks et tahaks küll siis ma oleks ka nõus, sest siis oleks juba suht savi. kui muidugi sellist asja teha oleks võimalik, muidugi pole seda võimalik teha :D
su viimane lause.. miks sa nii tahad teha? oleks nagu mingi terrorist võimidagi sellist?
Ma arvan et terroristid on siiamaani isegi hellitanud.. sa arvad et seda pole võimalik teha? II maailmasõjal oli nii venemaal kui ka USA-l nii palju pomme et nendega oleks võinud maakera ca 10 korda õhku lasta. Nii et oleks väga võimalik olnud aga mingil põhjusel seda siiski ei tehtud.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”