Minu elu mõte

Tere, Olen 17a mees ja põhjus miks ma siia kirjutan on järgnev. Minu arust on täielik debiilsus kuni pensionini (kui ültse elad pensionini) tööd rügada päevast päeva, olen ammu aru saanud et ausa tööga rikkaks ei saa. Võid ära elada aga rikkaks küll ei saa. Olen mõelnud röövile, varastada midagi suurt, ma olen mõelnud isegi plaani välja selleks läheb ca. 10 aastat enne kui ma saan selle ligi mida ma tahan (parem ei hakka täpsustama) kuigi saab ka lühema ajaga, siis on ka vahelejäämise oht suurem. Kui asi tehtud, tõmban kuhugi riiki elama (abiellun mõne kohaliku naisega) mis ei anna inimesi välja ja korras ,elu lõpuni priipõli. Minu moto on, kas kõik või mitte midagi. Kui keegi arvab et ma olen mingi laiskvorst kes mõtleb ajaviiteks lollusi välja siis arvake uuesti. Kui mu plaan peaks ebaõnnestuma ja ma vahele jään siis teen tõenäoliselt enestetapu, ehk järgmine elu veab paremini.

Ehk ütlete teie kallid foorumikülastajad mida te sellest arvate?

Re: Minu elu mõte

vahet pole kui suure summ või mis iganes sa varastad, sul tekib sadu erinevaid probleeme ennem kui sa suudad priipõli saada. kui sa varastad raha, siis seda saab jälitada, kui varastad eseme siis sa pead selle maha müüma. ja minuteada ainuke riik kus puudub välja andmis seadus on panama, ma pole selels kindel aga on vist nii.
The End is just the Beginning

Keegiikka kirjutas:vahet pole kui suure summ või mis iganes sa varastad, sul tekib sadu erinevaid probleeme ennem kui sa suudad priipõli saada. kui sa varastad raha, siis seda saab jälitada, kui varastad eseme siis sa pead selle maha müüma. ja minuteada ainuke riik kus puudub välja andmis seadus on panama, ma pole selels kindel aga on vist nii.
Kas kõik või mitte midagi.

Noh... eks see kah plaan.
Aga mis Sa selle suure rahaga võõras riigis pihta hakkad?
Minu elufilosoofia pooldab pigem midagi siukest, et Sa suudad elu jooksul midagi korda saata. Midagi paremaks teha. Midagi muuta.

Vahe-eesmärgiks võiks olla õppida end tundma. Avasta oma piire, naudi maailma :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:Noh... eks see kah plaan.
Aga mis Sa selle suure rahaga võõras riigis pihta hakkad?
Minu elufilosoofia pooldab pigem midagi siukest, et Sa suudad elu jooksul midagi korda saata. Midagi paremaks teha. Midagi muuta.

Vahe-eesmärgiks võiks olla õppida end tundma. Avasta oma piire, naudi maailma :)
Mis ma pihta hakkan, elama hakkan, tühjagi ma siia eestisse mingite sandikopikate eest orjama jään. Siin ei muutu midagi kõik on suurte härrade käpa all nii et naa läheb elu täiskäigul otse pe*se ükspuha mida ka ei teeks. küsimus on kas varem või hiljem vahet pole sest lõpuks on tulemus sama.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”