Kuidas elada edasi kui kõik lootused on täielikult murdund??

Olen noor tütarlaps kes elab nagu ikka vanematega. Ma sain väga hästi läbi ühe poisiga kellega me käisime igalpool. Me rääkisime palju kõigest, käisime paljudes kohtades koos, kuid mitte kunagi kahekesi.Sellepärast et alati kui meil oli võimalus kuhugi kahekesi minna ta lihtsalt lööb alt ära ta nagu kardaks mind :S. Mina küll vähemalt uskusin et me oleme üksteise jaoks loodud. Aga kui järsku reaalsus valusalt näkku lõi ei suuda ma enam lihtsalt. Kuidas ma küll nii pime sain olla, tema käitumisest on aru saada et ta eelistab mulle kedagi teist.. Ja nüüd ma ei suuda enam midagi teha.Ma olen tüdruk kes tegeleb palju spordiga, aga nüüd ei suuda ma enam sporti teha, sest MILLEKS? MIS MÕTTEGA? - MÕTET EI OLEGI !!! Ma tahaksin olla üksi aga mu vanemad ei mõista seda kui ma ütlen et ma tahan üksi olla, saan sõima ka veel pealekauba. Ma pean tegema ainult tööd ja passima kodus. Kuna raha ei ole ei saa kuhugi minna ka.Vanemad ei lubakski.Sõbrannale rääkimine ei aita, MISKI EI AITA! Ma olen mustas augus kus välja ronimine on täiesti võimatu.Peale selle käitub ta minuga nüüd ka nii ülbelt.. Ta on selline kes käitub vahepeal sõbralikult kui siiis absoluutselt ülbelt. Mul polegi enam elumõtet. Tõesti EI OLE! Mida manüüd edasi teen? Kuidas elada edasi kui absoluutselt kõik lootused on purustatud?:(

Re: Kuidas elada edasi kui kõik lootused on täielikult murdund??

sori oma elu rusudes. õpi ennast tundma, sest kui sa tunned ennast siis sa oled võimeline astuma maailmale vastu. ja kui oled ennast piisavlt tundma õppinud siis ehita oma maailm uuesti ülesse, kus on uued lootused ja unistused.
Hence the saying: If you know the enemy
and know yourself, you need not fear the result of a
hundred battles. If you know yourself but not the enemy,
for every victory gained you will also suffer a defeat.
If you know neither the enemy nor yourself, you will
succumb in every battle.
selle lause ütles antiik hiina kuuulsaim sõjakindral sun tsu. see on küll mõeldud sõja jaoks, aga kui sa sellest aru saad siis sa saad kasutada seda igal pool mujal.
The End is just the Beginning
Vasta

Mine “Milleks me elame?”