Mure.

Ma ei tea, kas postitan teema õige kategooria alla, aga see selleks.

Viimastel päevadel olen ma emotsionaalne, mis on minu puhul äärmiselt tavapäratu, sest mulle ei meeldi avalikult nutta, mulle ei meeldi teisi inimesi oma muredega koormata ja mulle ei meeldi, kui keegi tuleb mind lohutama- mulle ei meeldi, et nad arvavad, et mu elu on halb. Jah, ma saan aru, et puberteet ja nii edasi.. Aga see väljub kontrolli alt vaikselt.
Probleem oleks enesest mõistetav, kui ma nutaksin enda halva elu pärast. Okei, osaliselt küll, kuid põhirõhk läheb siiski teistele. Ma nutan, sest inimesed ei tunnista kui kallid nende sõbrad neile on. Ma nutan, sest inimesed ei saa aru, kui väga neil vedanud on. Ma nutan, sest inimesed ei väärtusta teisi inimesi. Ma nutan, sest inimesed varjavad oma tundeid. Ma nutan, sest keegi on kurb- ühesõnaga panen ennast tema rolli- empaatia. Ma nutan, sest maailm tundub nii ülekohtune ja inimesed ei pruugi arugi saada kui tobedalt nad käituvad. Jah, ma tean, et see ei tohiks olla minu probleem- õigemini see polegi. Kuid see tundub nii ülekohtune. Ülekohtune teiste osas. Ma tean, et mina pole keegi, et selle üle otsustada. Kuid ma lihtsalt ei suuda- inimesed on nii masendavad. Nende käitumine on masendav. Mõistagi ei pea ma kõiki silmas. Ma ei tea enam mida teha, ainult nutan. Algus päevil oli asi veidi kergem kui praegu- üritasin masendust söögi abiga unustada. Kuid peale viite päeva ei söö ma enam midagi, tunnen ennast halvasti, silmad sõna otseses mõttes valutavad(ma lihtsalt ei oska seda paremini seletada), kõndides käib pea tugevalt ringi, tekib tunne nagu kukuks kokku. Magada pole ka korralikult saanud- nutmisele on lisandunud ka liigne kuumus. Ühesõnaga ma ei söö, ma ei liiguta ennast, ma ei räägi kellegagi. Päevad mööduvad vaikselt nuttes või siis muusikat kuulates ja luuletusi kirjutades. Ometigi on ju suvi. Kas keegi võiks jagada näpunäiteid, et mul kasvõi veidi paremaks läheks. Ma ei jaksa teiste pärast nutta, lihtsalt tundub, nagu teiste probleemid imeks kogu mu elujõu.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”