KAS 2012 ON MAAILMA LÕPP?

JAH
Hääli kokku: 16 (8%)
EI
Hääli kokku: 136 (71%)
VÕIB-OLLA
Hääli kokku: 40 (21%)
Hääli kokku: 192

Re: 2012

mina seda väga ei usu, sest neid maailmalõppe on juba nii palju ennustatud, enam ei tekita see teema isegi mingit huvi. sama hästi võiksin nt mina või ükskõik milline suvaline isik öelda, millal maailmalõpp tuleb.
isegi kui tuleb maailmalõpp, siis pole ju vahet, et sureme.. niikuinii sureme kunagi.
i have no family
i ate them

Ei tule ta midagi, lihtsalt üks väljamõeldis nagu iga teinegi. Kunagi tuleb ikka maailmalõpp (Maast vaadatuna), sellest pole keegi kahelnud, aga mitte veel. Päris palju inimesi on hakanud põdema selle pärast, aga ei ole mõtet. Elage oma elu edasi ja parem ongi - võtke elu nii nagu saaks seda elada väga vähest aega. Igast päevast maksimum.

Seda ei tea keegi, kunas maailma lõpp tuleb, kuid ta tuleb! ... Mina aga tahaksin teid kõiki aidata, kes te siin "lapsemure" foorumites ringi kolate! ... Pean vist lausa uue teema tegema. ... Ma ei tea, kuidas keegi, kellel on tõelisi muresid, saaksid minuga ühendust võtta, aga ma tõesti tunnen teile väga kaasa, kes on suurtes raskustes!!! Ma ei mõtle neid kohutavaid teemasid, kus alaealised küsivad, kas tal on püksis piisav nähtus, või kuidas arutatakse teemadel, mis täiesti ära ehmatasid! Lapsed peaksid olema lapsed, aga mitte rääkima seksist.

Postitust korrigeeritud. Admin.

minujaoks on kõik need maailmalõpujutud suht bullsh*t.
Iga aasta ennustatakse neid maailmalõppe, mäletan veel kui jõle paanika käis tolle meteoriidi kohta, mis peaks 2030/2031 aastal Maad tabama, nüüd on kõik jutud vaibunud.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

to skypeomab: kus tead et metoriit tuleb? Ja tõesti tehnika on tasemel, aga kui suur metoriit "tuleb"? vb on jh nasa vms area51 midagi välja mõttlend. Kui on, siis area51. Ma usun et lihtsalt tulnukad tulevad :) Et jh seda oli ühes sarjas kh Star-gate1, kus tulnukad saatsid suure meteoriidi maa poole, aga täna Carterile Jac`o Neilile ja Daniel ja Tealcile maa pääses! lol :D "Kas sa tead juba et aastal 2012 tuleb maailma lõpp? Kas sa oled juba sexinud?! Kasuta lifestylei!" Suht hästi kasutas kuulujutte ära see reklaam :D
Ole Rõõmus, Ela Üks Päev Korraga, Ära Tee Seda Mida Sa Teha Ei Taha!
And Be Happy! :)

22a Noormees
Uusi tutvusi? Võib kah :)

FlexDex kirjutas:"Kas sa tead juba et aastal 2012 tuleb maailma lõpp? Kas sa oled juba sexinud?! Kasuta lifestylei!" Suht hästi kasutas kuulujutte ära see reklaam :D
See reklaam on tõesti jaburuse tipp. 'Stiilne on siiski proovida!'

Mitte ei mõista kuidas sellist s*tta ekraanile lastakse...

skypeomab kirjutas:Raagitakse sellest nibirust ju....
Voibolla panen taiega pange :d
See pole meteoriit vaid nö. "planeet", kuid seda planeeti vaevalt et olemas on.
(Nimelt väideti, et aastal 2009 on ta inimestele silmaga näha, kui ma nüüd väga mööda ei pane.)
I'm
not

Koguaeg öeldakse, et maailm lõpeb ära. Näädsa, siiani kõik olemas!
Kõikidele ennustustele mõeldes ei jõuaks üldse elada.
Seega rõõmustage, kõik läheb hästi. Alati läheb.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

see on 2012 12 12 on täielik bullshit et maailm lõppeb nibiru, planeet X pärast
no... võib midagi väga väikest juhtuda aga kosmosest mitte midagi alla ei kukku ainult mingi väga väike asteroid või komeet
aga maa häving on bullshit maa hävineb umbes 7 miljardi aasta pärast ära kui päike hakkab kustuma ja paisub suureks ja õgih meie päikesesüsteemi planeedid ära ja tekkid rämedalt suuuuuuur supernoova ja tekib suur must auk

Kusjuures see maailmalõpu ennustus ei ole nagu iga teinegi! See on levinud ylemaailma ja mayad rääkisid sellest . Mayad olid mingid täheteadlased või miskit sellist. Tähendab mayade kalender lõpeb ära.
Aga muidu tegelikult ei rääkinud mayad et maailmalõpp tuleb vaid seda et midagi juhtubb . aga nuu vott maka kõikke ei tia :D

Ma ei muretseks selliste asjade pärast. Kuid ma ka kuulnud, et lihtsalt maailmas toimub mingi suurem muudatus. Et maailm sellisena, nagu me seda teame, saab otsa. Elu muutub.
Üks reaalne asi nt. mis võib elu muuta on see, et mingi maavara saab otsa. Ehk siis tuleb elu ümber korraldada.
Kulla otsa saamist nt. on minu arust juba tükk aega tagasi ennustatud...

Üks on kindel - muretsemiseks ei ole põhjust. Muretsevad teised inimesed, kes töötavad selle nimel, et kõik ikka edasi saaks toimida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

BigPig - Mayad uskusid, et maailm vahetab oma poolused, niiet põhi ja lõuna hakkavad mujal asuma.
Millised on tagajärjed? Maavärinad kõikjal, üleujutused, tuuled nii tugevad mida keegi pole näinud ja üleüldised looduskatastroofid.

Kui kiiresti see pooluste liikumine toimub? See võib toimuda tundide, päevade, aastatega keegi ei tea. Mida teatakse on see, et mida aeglasemalt seda parem kuna siis on meil võimalus ümber kohaneda.

Veel infot.
Kõige vanem raamat I Ching (loe lähemalt mis on I Ching http://en.wikipedia.org/wiki/I_Ching ) mida kasutatakse pealiselt endale ennustamiseks, ennustas samuti maailma lõppu ette. Üks matemaatik pani I Chingi graafikasse ja nägi, et see süsteem näitas ajaloo ülesse- ja allaminekuid. Rooma impeeriumi langus jms. ning 21.12.2012 lõppeb seegi süsteem ära mis tähendab, et selle tsivilisatsiooni aeg on möödas. Samuti räägitakse ka, et sellel päeval muutub inimeste elu positiivsuse suunas. See päev on revulutsiooni algus. Illuminaadid surutakse maha koos teiste korrupteerunud poliitikutega.

Kuid ärge heitke meelt. See kõik on ennustus ja see ei pruugi täide minna. Ärge midagi rumalat tehke! Isegi kui maailma lõpp ongi kohe ukse taga siis lohutage end sellega, et igal uuel asjal on lõpp ja igal lõpul on uus algus.

Päikest!

Ma usun, et inimkond hävineb just meie kalli keemia ja tehnoloogia ning selliste asjade pärast. Kuna inimesed jäävad selle tõttu viljatuks. Ühes filmis oli ka mingi sihuke värk, kahjuks aga ma ei vaadanud seda.
Lesbide ja gayde tõttu mitte eriti, kuna neid pole nii palju ja on olemas kunstlik viljastamine.(No olgu, kui just mingit erandjuhtu ei tule.)

ma ei viitsind seda lehte läbi lugeda .sorry kui keegi sellest kirjutas. :D
see plära et 2012 mingi planeet nibiru tuleb ja maandub maale noh seda eriti ei usu keegi
aga see võimalus on alati.
usutavam varijänt 2012-mnest on et päikse poolkerad vahetuvad mis tekitab päikes löögi
selle tagajärjel tekib radioaktiivne tolmupilv mis suudab nõrgestada maa magneetilist välja
ja tungida sellest läbi mis toob kaasa pikaajalise sateliitide mittetöötamise
ehk siis ei oleks netti ja telekat ei saaks moblaga juttu ajada jne.
mõni inimene võib ka sellest saada kiiritusmürgituse aga ei saa öelda et elu maal sureb siis välja.
ühesõnaga kõik on võimalik ja see planeet nibiru võib olla ka mobla suurune asteroid.

CupCake kirjutas:KAS 2012 TULEB MAAILMA LÕPP?MIS TE ARVATE??!!
paar aastat tagasi ehk kuidagi uskusin, ei saanud magada jms, see olie 2007 kui kõlakad minu kõrvus levisid, ja ainuke proof olid mõned youtube videod halbade photoshopi piltidega ja mingi usuline värk (maajad), kui teada tahad siis:

a 2012 on täielik planeetide piirdumine ja päikesevarjutus nagu Tomb Raideri filmis + see on kõigest milleeniumi vahetus maajade kalendris, ära usu seda sitta mis on keema aetud, 2006 aastal räägiti et a 2010 on juba midagi toimumas või näha mingi planeet, aga sittagi ei ole,

neid maailmalõppe on ennustatud sitaks, sajandi jooksul vähemalt 20 korda, nt a 2000 oldi kindel et tuleb, aga näe, sittagi ei tulnud, ja nii on see olnud terve maakera ajaloos, miks peaks praegu tulema? sest mingid juutuubi videod ja seniilsed väidavad nii?

tõelised võimalused on
aastal 2036 (300 meetrise läbimõõduga asteroid) - võimalus et jõuab maa atmosfääri 1:250 000 (kaduvväike, ma tean)
aastal 2186 (poole kilomeetrise läbimõõduga asteroid) - võimalus et jõuab maa atmosfääri 1:1000 (ill take the chances)

olen kuulnud midagi planeedist Nibiru, see on kah sitt, inimloo ajaloos pole kordagi mainitud midagi sellest planeedist, ja kui see oleks iga aastatuhhande tagune ja inimesed ei mäleta, siis me näeksime praeug seda planeeti nagu kuud, ja PS: planeedid ei saa muuta oma orbiiti

vb kirjutas:
CupCake kirjutas:KAS 2012 TULEB MAAILMA LÕPP?MIS TE ARVATE??!!
paar aastat tagasi ehk kuidagi uskusin, ei saanud magada jms, see olie 2007 kui kõlakad minu kõrvus levisid, ja ainuke proof olid mõned youtube videod halbade photoshopi piltidega ja mingi usuline värk (maajad), kui teada tahad siis:

a 2012 on täielik planeetide piirdumine ja päikesevarjutus nagu Tomb Raideri filmis + see on kõigest milleeniumi vahetus maajade kalendris, ära usu seda sitta mis on keema aetud, 2006 aastal räägiti et a 2010 on juba midagi toimumas või näha mingi planeet, aga sittagi ei ole,

neid maailmalõppe on ennustatud sitaks, sajandi jooksul vähemalt 20 korda, nt a 2000 oldi kindel et tuleb, aga näe, sittagi ei tulnud, ja nii on see olnud terve maakera ajaloos, miks peaks praegu tulema? sest mingid juutuubi videod ja seniilsed väidavad nii?

tõelised võimalused on
aastal 2036 (300 meetrise läbimõõduga asteroid) - võimalus et jõuab maa atmosfääri 1:250 000 (kaduvväike, ma tean)
aastal 2186 (poole kilomeetrise läbimõõduga asteroid) - võimalus et jõuab maa atmosfääri 1:1000 (ill take the chances)

olen kuulnud midagi planeedist Nibiru, see on kah sitt, inimloo ajaloos pole kordagi mainitud midagi sellest planeedist, ja kui see oleks iga aastatuhhande tagune ja inimesed ei mäleta, siis me näeksime praeug seda planeeti nagu kuud, ja PS: planeedid ei saa muuta oma orbiiti
kui hakkate päikest mängu tooma, siis päike on nii kõva vend et kui oleksidki mingid muutused, siis seda kahejasa aasta vältel mitte järsku, ja kliimasoojenemisega on selline asi: vahepeal läheb soojaks, kui tipp saavutatud kisub jääaja poole
Vasta

Mine “Milleks me elame?”