Unistused jne

Tere! Nüüd tuleb arvatavasti pikk kiri ei tea miks selle kirjutan :roll:
Ma olen oma suure unistusega siin väikeses eestis ja inimeste keskel kes küll hoolivad aga samas on kadedad.
Mul on mingi hiigel tahtmine saada kuulsaks Ameerikas jm. Hakkasin nüüd käima laulustuudios ja sain teada et ainuke asi mida ma teiste ees julgen teha on laulmine. Ma tahan lauljaks saada, ma ei tea kas see on hea asi aga mu sugulane töötab inglismaal turvatöötajana lavade juures ning on paljude suurte staaridega kohtunud, ei tea kas tema saaks kuidagi mind nendega tutvustada vms.
Mind on lasteaias topitud esinema mitu korda aga lihtsalt kuni siiamaani ma VIHKASIN laulmis, olen 14 a. arvatavasti vihkasin kuna ma olin arg ja mind topiti sinna laulma.
Nüüd arvan et on võibolla liiga hilja juba kuna ei tea kas ma saan endale mingisuguse ilusa lauluhääle, mul on hambad ka kõverad ning hambaklambreid ei saa ma panna kuna need on liiga kallid:/ Seega ma ju ei saa lauljaks saada, kui mul nii nii erilist häält pole.
Ma olen väga suur Rihanna fänn ma lihtsalt tunnen, et ta oleks nagu mu sõber või õde vms. Ta on mu päeviku peal ja igalpool, ma tahan temaga kohtuda. :roll: :roll:
Ma ei tea mida edasi teha kas mul on mõtet üritada lauljaks saada kui mul hambad ritta pole võimalik saada, kuna selliste hammastega ei taha keegi, :S:S Ma ausaltöeldes ei näe ennast mitte kellegi muuna tulevikus tööl kui lauljana:S Ei ole muud mul tahtmist teha sest elu oleks liiga tavaline ja igav, lihtsalt eluisu kaoks ära :/ Mis teha vms , keegi võiks lihtsalt kirjutada mis ta arvab sellest =?

Re: Unistused jne

Asi ei ole ju üldsegi mitte hammastes.
Kui sul on kena, omalaadne hääl, siis sellest piisab.
Arvatavasti on Ameerika esiti liig suur eesmärk (vabandust kui teid nüüd pilvedest alla tõmban), aga teemaalgataja ei paistnud isegi teadvat kas ta laulda oskab?
.. kuna ei tea kas ma saan endale mingisuguse ilusa lauluhääle,
I'm
not

Re: Unistused jne

Piin kirjutas:aga teemaalgataja ei paistnud isegi teadvat kas ta laulda oskab?
.. kuna ei tea kas ma saan endale mingisuguse ilusa lauluhääle,
Mulle tundus samuti see lause veidi kummaline, sest noor tüdruk, lauluhäält on küll võimalik treenida jne, aga mingeid imesid siin küll nüüd korda ei saada. Kui ikka laulda ei oska, siis ei oska. Samas, kui vanemad sind ikka laulma ajasid, ju sa siis ikka oskad, on mul õigus? Seega alusta parem sellest, et paranda oma suhtumist: sul pole mitte mingit võimalust saada kuulsaks, armastatud ja heaks lauljaks kui sa ei usu sellesse, mida teed ja seda ükskõik, kas Ameerikas või Eestis. Vaevalt Rihanna muusikakarjääri tegema hakates mõtles, et ta ikka üldse ei oska laulda ja et ta ei saa hakkama.. Väga palju asju on kinni mõtlemises, loomulikult edasi peab midagi ka tegema, et kõik õnnestuks, aga mõtlemine on siiski väga tähtis. Sinu hammaste mure on näiteks juba siis väga lahendatav, kui natukegi kuulsamaks saad... raha hakkab veidike sisse jooksma ja saadki suu korda teha. Ma ei ole kuulnud kuidas sa laulad, aga võta ennast kokku, oleks tore tulevikus kuulda :wink: !
Vasta

Mine “Milleks me elame?”