Mõtet polegi mu arust

Mulle küll tundub, et nagu mõtet pole. Kelle jaoks seda eksisteerimist siin vaja on? Me lihtsalt tekkisime pikkade aastate jooksul ja lihtsalt elame. Me elame mingis imelikus kohas. Oeh täiesti absurd. Kui leiate mõtte, kellele kõike seda vaja on siis ütelge? Mitte, et inimesi vaja poleks, aga milleks me üldse eksisteerime, jumal tahab mänge mängida? Ei, liiga muinasjutulik ju.

Re: Mõtet polegi mu arust

Ei noh kellegile pole seda tegelikult vaja. Mina lihtsalt mõtlen et me eksisteerime ja kõik. Toimus suur pauk ja me hakkasime vaikselt arenema väikestest algosakestest. Minu jaoks on veider mõelda kust kohast need esimesed ained tekkisid, mille tagajärel toimus see "suur pauk". Kuid arvan, et lihtsam on seda küsimust mitte esitada. Lihtsalt mõelda, et me oleme olemas ja kõik - on kergem. :D
Tuleb elada võimalikult hästi, lõbusalt, nii kuidas endale meeldib. Sa küsid kelle jaoks meie eksisteerimist vaja on...mina vastan et mitte kellelegi, ela enda nimel. :)

minumeelest ka. ma arvan, et see elu mõte jms on lihtsalt välja mõeldud ükskõik mis põhjusel, näiteks tahetakse teada mis edasi saab ja asja, kuigi minu arust see on täiesti mõttetu. ma ei tea. või näiteks keegi tahab end tappa ja ei julge, ja siis hakkab uskuma mingisse elu mõttesse, sest muud võimalust ei ole näiteks jms. ja üldse ma arvan, et enamus inimesi teab, et tegelikult see maailm ja elu ja kõik on mingi mõttetu koht ja pmst ei vii mitte kuskile, lõpuks ei saa/ juhtu mitte midagi. kuigi sesmõttes ma ei tea ka, elu läheb koguaeg edasi ju ja inimesed muutuvad targemaks, selles suhtes see ainult minu arvamus.

woopdidoo kirjutas:Ei noh kellegile pole seda tegelikult vaja. Mina lihtsalt mõtlen et me eksisteerime ja kõik. Toimus suur pauk ja me hakkasime vaikselt arenema väikestest algosakestest. Minu jaoks on veider mõelda kust kohast need esimesed ained tekkisid, mille tagajärel toimus . Kuid arvan, et lihtsam on seda küsimust mitte esitada. Lihtsalt mõelda, et me oleme olemas ja kõik - on kergem. :D
Tuleb elada võimalikult hästi, lõbusalt, nii kuidas endale meeldib. Sa küsid kelle jaoks meie eksisteerimist vaja on...mina vastan et mitte kellelegi, ela enda nimel. :)

Miks sa arvad et toimus see "suur pauk"?

-CQ- kirjutas:Miks.. et õnnelik olla.. õppida ja areneda.. edukas olla elus..
Kuid milleks?
Sa arened, õpid, kui veab, siis saad tõepoolest edukaks (loogilisem oleks, et lõpetad töökohal mida sa ei salli ning millel sulle midagi pakkuda ei ole)..
Ja seal sa siis oled.
Tark, edukas.. Ja lõpuks surnud. Ja milleks oli õppimise, arenemise protsess vajalik oli, kui olenemata meie edukusest lõpetab igaüks olematuses?
Ning mõne põlvkonna pärast jääb sinust järele vaid umbrohtu kasvanud hauaplats.
I'm
not

Piin kirjutas:
-CQ- kirjutas:Miks.. et õnnelik olla.. õppida ja areneda.. edukas olla elus..
Kuid milleks?
Sa arened, õpid, kui veab, siis saad tõepoolest edukaks (loogilisem oleks, et lõpetad töökohal mida sa ei salli ning millel sulle midagi pakkuda ei ole)..
Ja seal sa siis oled.
Tark, edukas.. Ja lõpuks surnud. Ja milleks oli õppimise, arenemise protsess vajalik oli, kui olenemata meie edukusest lõpetab igaüks olematuses?
Ning mõne põlvkonna pärast jääb sinust järele vaid umbrohtu kasvanud hauaplats.
Kuid mõtle veidi positiivsemalt. Sellise juhtumi korral oleksid Sa vähemalt õnnelik ning see on peamine.

Lisaks, mõtle, millist arengut toob vaid üks edukas inimene kogu maailmale, inimkonnale ja ühiskonnale? See on üüratu! Kas tõesti ei eksisteeriks sinus endas suursugust tunnet, kui oled midagi sellist saavutanud?

Ning veelgi, tegelikult on piisava töö ja vaeva tagajärjel üsna tõenäoline leida endale elus oma koht, kus hea kaalub üles halva. Seda muidugi vaid juhul, kui suudad olla aktiivne ja positiivne isiksus, kuid viimane ei tohiks olla liiga raske.
Vasta

Mine “Milleks me elame?”