Re: why am i fighting to live if i am living to die??

See lause on Tupacilt eks? Väga tuttav.
Tead ma elasin umbes 2 aastat umbes taoliselt mõeldes, nüüd olen sellest üles saanud. Aga saan aru mida sa tunned.

Üldiselt selle ellusuhtumise muutmisega väga kerge ei ole. Mina olen õppind, et kui tahad end muuta, pead esmalt muutma oma mõtlemist. See ei tule kergelt, sest sa oled harjunud koguaeg mõtlema et elu on sitt ja mõttetu jne. Aga sellepärast sa nii tunnedki. Kui sa küsid endalt "why am i fighting to live if i am living to die?" siis su aju annab vastuseid just taolistele küsimustele ja lõpuks tunnedki sitasti. Kõik algab mõttest, usu mind. Aga tegutsema peab kah. ;)
Pigem hakka endalt küsima "mis ma saaks teha et mu elu paremaks muutuks? et mu ellusuhtumine muutuks?" Fokuseeri sellele ja seda sa ka saad, varem või hiljem.

Edu!

ma vaatan samuti ellu pessimistlikult minu arust on see omadus kasulikk sest alati ei saagi kõike uskuda ja kõike loota vanasti oli see mul eriti tugev külg kuid mina sain sellest nii üle et ma ei viibinud nii palju niisama igavlejatega vaid hakkasinhoopis säravate ja naljaninadega suhtlema hakkasin ennast poole erilisemana tundma ja unustasin vahelduseks selle pessimistliku asja ära ma pole sellest küll täielikult vabanenud aga mul pole kahju kah et see mul küljes on mõnes mõttes on see kasulikk mõnikord on asi keskonnas kuigi sa ise seda ei pruugi arvata

võta elust kõik, mina võtan proovin teen, tarvitan aga mul savi kuna ma nagunii suren ära, tee oma elu lõbusaks, lõpeta kool too ellu omale lapsed et neid kaitsta jne . tuleb midagi ette võtta, võta kõik mis saad, kuigu elus juhtub palju negatiivset ega siis positiivsest puudu jää, hea töö, lapsed, sõbrad jne, elu on nautimiseks, lõpuks kui sa vana oled siis saad kõigest aru, küsi kasvõi oma vanavanematelt , nad ütlevad et elu pole paha, seda tuleb nautida, ja ärge enesetapule mõelge isegi kui teil midagi viga kas mingi puue või paks jne, sõpru leiab alati ja tegevust ka ! :D
Suletud

Mine “Milleks me elame?”