Miskit viga?

Mõnikord on olnud tunne, et ei tahaks elada enam, mitte suitsiidsel viisil, vaid nagu eemalduda ühiskonnast, inimestest. Samuti ka tundmine, et kui ma käitun teistmoodi sellest, nagu ma tavaliselt käitun, siis see ei ole mina, nagu täiesti teine inimene oleksin sellel hetkel. Kas see on depressioon, depersonalisatsioon või miski muu?
Let me rot, throw some seeds, water me and give me leaves
All I've ever wanted was to be
Breathing the way the ocean be

Re: Miskit viga?

No su olukorra kirjelduse põhjal tundub nagu oleks see depersonalisatsioon, aga võib olla ka nt mõni muu vaimse tervise häire olla v siis lihtsalt palju stressi ja pinget, raske diagnoosida nii kui ise pole selle ala asjatundja, no ja läbi arvuti/telefoni ekraani vast asjatundjalgil diagnoosi raske määrata 😂.
Käi nt psühholoogi/psühhiaatri juures ära, ta oskab paremini aidata, no kui tõesti tuleb välja, et ongi nt depersonalisatsioon, siis saab psühhoteraapiat jms.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
21 Juun 2019, 08:24
Käi nt psühholoogi/psühhiaatri juures ära, ta oskab paremini aidata, no kui tõesti tuleb välja, et ongi nt depersonalisatsioon, siis saab psühhoteraapiat jms.
Ei tea, kas psühholoogi juurde minemiseks tahtimist on. Nad ei meeldi mulle eriti, kuidagi imelik on.
Let me rot, throw some seeds, water me and give me leaves
All I've ever wanted was to be
Breathing the way the ocean be

hermit kirjutas:
22 Juun 2019, 02:45
mery17 kirjutas:
21 Juun 2019, 08:24
Ei tea, kas psühholoogi juurde minemiseks tahtimist on. Nad ei meeldi mulle eriti, kuidagi imelik on.
No psühholoogi külastuses pole midagi imelikku, psühholoog aitab, ega noh abi saamises pole midagi veidrat.
No võib ka olla nii, et lihtsalt tahad aega, et omaette olla/teistest inimestest eemal, see täitsa normaalne, kunagi ikka on hetki elus, mil ei tahaks kedagi näha.
Käid nt kalal, metsas (nagu eelnevalt ka mainiti), jalutamas jms, leiad endale meelepärase tegevuse, millega saad teistest inimestest eemal olla.
💚💜💚💜
Vasta

Mine “Milleks me elame?”