Kass

Tere.
Mul on väga suur mure. Umbes nädal tagasi tekkis mu pere (u 1.aastasele) kassile paremasse silma põletik. See läks üle kuid nüüd paar päeva tagasi hakkas kass oksendama. Magas palju ja oksendas öösel iga natukese aja tagant. Andsime talle ussirohtu, solkmed tulid välja. Aga ta on ikka haige. Ei ole kaks päeva joonud ega söönud ja nüüd on mõlemad silmad millegipärast justkui põletikus. Juua olen üritanud anda suhu sûstlaga( loomulikult sellisega kus nôela pole). Ta liigub väga vähe ja magab koguaeg, suure vaevaga on läinud oma liivakasti.
Kas kellelgi on olnud samasugust olukorda oma kassiga? Kõige parem ja õigem oleks loomulikult minna kassiga loomaarsti juurde. Kuid teatavasti maksavad sellised käimised raha, vanematel ei ole vôimalik sellepärasr minna

Palun kiiret vastust ja olen väga väga tänulik kôigile kes aitavad ja annavad nôu :)!!!

Re: Kass

Tere.

Kahjuks ei saa niimoodi ise koduse raviga midagi teha, kui ei tea, mis on haiguse põhjus. Nagu inimesel, võib ka kassil väga erinevaid haiguseid olla. Ilma arstita seda kahjuks teada ei saa. Kui kass ei söö ja kogu aeg magab, tundub, et seis on päris hull.

Re: Kass

Käisime täna hommikul siiski loomaarsti juures. Tuli välja, et kassi seisundi põhjuseks olidki ussid. Kuid ussirohi,mida kassile andsime oli liiga tugeva toimega. Usside suremise tagajärjel olid need hakanud mürki eritama ja sellega lakkasid töötamast neerud ja maks.
Lasime kassi magama panna, sesr olukord oli lootusetu.
Aitä vastuse eest!
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”