Koer.

Tere!
Minu suur mure on siis selles, et ma tahaksin endale väga koera.
Ma olen endale koera tahtnud peaaegu terve elu (olen 13) aga ma ei ole endale koera saanud. Mul on küll merisiga, kes on väga armas, aga ta ei ole ikkagi koer. Ema tahaks ka koera, aga ainuke kes ei taha on mu isa. Mu isa on üpris närviline inimene. Ei nagu, ta ei ole mingi närvihaige aga talle käib lihtsalt närvidele kui näiteks mingi koer koguaeg haugub või siis näiteks kui mingi papakoi kriiskab. Emps arvab, isegi kui me võtame koera siis see võib pereelu väga ära rikkuda kuna mu isa ei kannata seda koera haukumist jne.. Teine probleem on see, et isa arvab, et koer kraabib mööblit, ja ronib diivanile, ja siis on diivan karvu täis. Minu arvates see peaks käima rohkem kasside kohta aga mine sa tea. Mul on parim sõber, meil oli ühine unistus saada endale koer. Paar kuud tagasi sai tema endale koera, ta on õnnelik jne.. Aga mina olen kurb, igakord kui ma teda ja tema koera näen siis tuleb suht nutt kurku, kuna ma nii väga tahaksin koera.

Ehk siis, kas keegi teab, kuidas veenda isa nii, et ta oleks nõus koera võtmisega. Või siis, kas keegi teab mingit koera kes ei haugu üldse?

Tervitades
Tüdruk, kes unistab koerast.

Re: Koer.

Aga lihtsalt rahulikult vestelnud olete sel teemal? Näiteks küsinud põhjuseid, miks isa koera ei soovi ja siis ise sellekohaseid lahendusi pakkudes. Nt kui isa ei talu haukumist, siis ehk seletada, et koguaeg nad ju ka ei haugu. Muidu see, et koer mööblit kratsib ja karvu ajab, on ikkagi täiesti tõene ja minu meelest ka arukas põhjus, miks mitte koera majja võtta. Aga no selles mõttes, et kui ta ikka kaljukindlalt raiub, et ei võta koera, siis ürita sellega leppida ja end lohutada mõttega, et kui suureks saad, võtad oma majapidamisse ikka koera. Senikaua saad kasvõi varjupaikades koeri niisama jalutamas käia.

Re: Koer.

exit0 kirjutas:Aga lihtsalt rahulikult vestelnud olete sel teemal? Näiteks küsinud põhjuseid, miks isa koera ei soovi ja siis ise sellekohaseid lahendusi pakkudes. Nt kui isa ei talu haukumist, siis ehk seletada, et koguaeg nad ju ka ei haugu. Muidu see, et koer mööblit kratsib ja karvu ajab, on ikkagi täiesti tõene ja minu meelest ka arukas põhjus, miks mitte koera majja võtta. Aga no selles mõttes, et kui ta ikka kaljukindlalt raiub, et ei võta koera, siis ürita sellega leppida ja end lohutada mõttega, et kui suureks saad, võtad oma majapidamisse ikka koera. Senikaua saad kasvõi varjupaikades koeri niisama jalutamas käia.
Nojaa, aga samas näiteks meie sugulaste koeradele meeldib talle küll pai teha jne..
Ta ütles ka, et saad täiskasvanuks, siis võtad palju koeri tahad kuid selleni on liiga palju aega veel. Aga eks ma siis üritan leppida mõttega, et viie aasta pärast võtan endale koera :)
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”