Koer ja vanemad

Tere,
Mida teha?

Sain ükskord endale vãikesttõugu kutsika, elasin siis veel korteris. Kõik oli ilus ja tore, kuni isa otsustas ta ära anda, kuna arvas, et tülid tekkisid just koerast. Mina, ema ja vend olime selle vastu, kuid selleni see ikkagi läks. Kurb oli, valus.Sellele tagasi mõeldes on mul ikka veel valus. Emaga oleme omavahel arutanud, et kas ta ikka heades kättes on ja kas ikka elus... . Andsime selle ühelw perele ja siis hiljem nãgime internetis, et nad olid koera kohta kuulutuse teinud(mingisuguste probleemide pärast, arvatavasti allergia). Selle pärast ei teagi me, kus ja kuidas tal praegu olla võib.

Paar aastat hiljem võttis isa meile tõukoera (kuldse retriiveri). Armastan teda vãga. Käin temaga trennis ja meil on hästi tore koos olla. Kuid muidugi peab mul kõik alati raske olema... . Seekord on ema nõus isaga koera ãra andma, kuna ta peseb koera pärast igapäev põrandaid (köögi ja suuretoa). Koer ajab karvu ja õuest tulles toob ta veel lisaks liiva ka juurde, peseme muidu kãppi ka igakord enne tupla laskmist. See selleks..
Ma arvan, et ma ei ela enam sellest üle... ükskord nojah aga see juba teine kord... nutan alati kui isa räãgib sellest, et tuleb ãra anda, kuna pere kannatab jne. Ma ei taha üldse.. ma kardan.. mida mu klassikaaslased veel sellest mõtlevad,kui saavad teada, et jãlle oleme koera ära andnud?
Mida ma tegema pean??? Ma ei suuda enam.. koer on mu jaoks kõik, ma ei suuda vaadata kuidas vanemad ta ära annavad... lihtsalt ei suuda.. ei jaksa...
Ãkki on mingi lihtsam viis koristamiseks?
Mul vist tuleb depresioon. Lahe. Tore. Kõik on vahva :))))))))

-Lootusetu tüdruk

Re: Koer ja vanemad

"Mul vist tuleb depressioon"
Lihtsalt tee endale selgeks depressiooni mõiste, tunnused jne. Siis räägime sellest uuesti.

Koera osas- milleks võtta endale koer, kui tema eest hoolitseda ei suudeta? Sa ei pea klassikaaslastele üldse enda lemmikloomadest rääkima. Neil on ka ilmselt endal muresid peale sinu koera. Kui perekond otsustab, et nad ei suuda koera järelt koristada ning tema eest hoolt kanda, siis on kõigile parem otsus koer ära anda. Lihtsalt ei saa aru, miks võtta uuesti koer, kui on juba kord võetud ning aru saadud, et ei suudeta elada koos koeraga.
kõik on sodi

Mis mõttes, milleks võtta?
See on küll alusetu, et arvad, et ei suudeta koera eest hoolitseda. Ta on vãga heas kodus, keegi ei peksa, ei näljuta, ei hoia kettis/puuris,söòk on laual, puhas vesi, kõik vitamiinid ja vãrgid on olemas.
Kust otsast sa võtad, et ei suuda tema eest hoolitseda? See et põrandad mustad on, ei tãhenda, et ei suudeta tema eest hoolitseda :DDD looma isegi ei huvita see asi, kui korralik või mitte peab tema elamu olema.
Ja nüüd see klassikaaslaste koht... Mis sa arvad, et nad muud moodi ei saa teada w?:,D Või kui sa tõesti hoolid oma loomast/asjast siis sa ei räägi sellest kellelegi ja hoiad oma teada? See sama hea, et sa ei pea klassikaaslastele üldse oma nt.õest rääkima nagu wtf?
Uuesti otsustati võtta koer, kuna kolisime majja.
Ps. Me suudame elada koos koeraga.

Ksksk kirjutas:Mis mõttes, milleks võtta?
See on küll alusetu, et arvad, et ei suudeta koera eest hoolitseda. Ta on vãga heas kodus, keegi ei peksa, ei näljuta, ei hoia kettis/puuris,söòk on laual, puhas vesi, kõik vitamiinid ja vãrgid on olemas.
Kust otsast sa võtad, et ei suuda tema eest hoolitseda? See et põrandad mustad on, ei tãhenda, et ei suudeta tema eest hoolitseda :DDD looma isegi ei huvita see asi, kui korralik või mitte peab tema elamu olema.
Ja nüüd see klassikaaslaste koht... Mis sa arvad, et nad muud moodi ei saa teada w?:,D Või kui sa tõesti hoolid oma loomast/asjast siis sa ei räägi sellest kellelegi ja hoiad oma teada? See sama hea, et sa ei pea klassikaaslastele üldse oma nt.õest rääkima nagu wtf?
Uuesti otsustati võtta koer, kuna kolisime majja.
Ps. Me suudame elada koos koeraga.
Ma pidasin silmas rohkem seda, et ei suudeta siis nii-öelda koera üleval pidada, mille hulka kuulub ka koera järelt koristamine. See loogika on ka väga hea, et korteris elades "põhjustas koer peretülisid", kuid mujale kolides ei põhjusta.
Ja taas klassikaaslaste koht- miks ma peaks rääkima oma klassikaaslastele näiteks oma õest? Vaid kaks inimest minu klassist (minu sõber ja siis tema sõber) teavad, et mul on õde. Miks see peaks teiste asi olema? Isegi kui nad saavad teada, et sul enam koera pole, siis neil on ausalt öeldes kama kaks.

Ps. Kui te suudate elada koos koeraga, siis miks on vaja ta ära anda?
kõik on sodi

Minu emale samuti ei meeldi koera järelt koristada ja sellepärast on tal juba algusest peale reeglid: ta on kas köögis, seal kus on ta söök,jook või oma pesas. Ja voila!! Juba ongi koristamise poole pealt meie peres probleemid peaaegu olematud... Ma muidugi ei tea,kuidas teil,aga meil on nii!
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”