Seadused.

Tere!

Küsimus selline, et kui ainult minu emal on hooldusõigus ja kui ma nt. kuhugi lähen ja ainult teda teavitan ja ta ei luba mul minna ja kui ma ikkagi lähen ja ta teab, et kuhu ma lähen ja kellega kas siis minu onu, vanaema või kasuisa saavad politseisse teatada, et need mu koju tooksid kuigi mu ema teab väga hästi kus ma olen?Elan vanaemaga koos ja kui ainult ema teavitan kus olen kas siis vanaema, onu ja kasuisa saavad politsei kutsuda mulle, et need mind koju tooksid?Kas neil on selleks õigust ja politsei toobki mind vanaema, onu või kasuisa palvel koju kuigi mu ema teab kus ma olen?Ja kas mu emal, onul vanaemal ja kasuisal on õigust öelda kellega ma tohin läbi käia ja kellega mitte?Olen 16.Tüdruk.

Olen vastuse eest väga tänulik.

Re: Seadused.

Oleneb suuresti, mis koht see on, kuhu Sa ilma loata lähed. Ning kindlasti ka, et mis kellast jutt on.
Kui Sa rikud seadust, siis on igaühel õigus ja ka kohustus politseile märku anda.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”