Merekool

Tere, pöördun siia suure murega. Meie koeral sündisid üleeile kutsikad ja mu ema tahab nad ära uputada.. Tal on ühe korra varem ka pesakond olnud ja ka nendel oli sama saatus. See mõjus mulle suht hullult kuna olin noorem ja olen terve elu loomi armastanud, kahjuks mu emal on kutsikatest ükskõik. Kui eile nende juures istusin tuli ema ja ütles, et mis ma ikka neid vahin, uputamisest ei pääse ükski. Ma ei oska enam midagi teha, kuna rääkimine ei aita ja minu arvamus ei oma tähtsust.
Ma ei suudaks jälle seda üle elada,et elusolendid mõrvatakse külma südamega ja koeraemme otsib nuttes oma lapsi taga mitmeid päevi..:( Palun aidake mind, ma ei oska midagi teha enam

Re: Merekool

Loomade uputamine on kuritöö ja seega keelatud. Kõige tipuks on see äärmiselt ebaeetiline. Kas poleks lihtsam koer steriliseerida, et ta merekooli määratud kutsikaid ei saaks?
Äkki oskab keegi midagi targemat öelda. Järgev tsitsaat on Maalehe "Karistuseta mõrvad" - artiklist.
“Eestis on loomade uputamine seadusega keelatud ning selline hukkamisviis on kriminaalkorras karistatav,” selgitab Eesti Loomakaitse Seltsi juhatuse liige Annika Lepp. “See liigitub looma suhtes toime pandud julma teona.”

Kui raha pole ning ema pole nõus niikaua ka hoidma, kuni nad ära antud, siis seo nad pigem varahommikul enne avamist loomade varjupaiga juurde, sitt variant jh, aga parem kui uputamine ju siiski. Niisama viies võetakse iga looma pealt tasu. Kutsikad võetakse vist suht kindlalt varjupaikadest ära, nii et arvatavasti leiavad sealtkaudu uue kodu sellisel juhul ja ei pea ära surema. Kuigi jah, oleneb kui väikesed nad on, kuidas oma emata hakkama saavad ja kuidas nad seal väljas kellegi tuleku ära ootavad külmaga. Ja ma ei tea kas see on tark idee, aga mõistlikum kui su ema oma. Kui muid variante pole.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Kuidas oli koeral võimalik tiineks jääda? Kas jookseb siis lahtiselt ringi? Miks pole ära steriliseeritud? Kui koer võetakse, siis on kellelgi peaks ikkagi mingi vastutus olema. Arvan, et sel juhul su vanematel, sest sina oled veel laps.

"Ega meil raha raisata pole." Teada on, et looma pidamine on kulukas. Kas siis sellele enne ei mõeldud?

Soovitan sul kontakteeruda kohaliku loomade varjupaigaga.
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”