Suurem mure

Tere.olen just pööranud 17 ja siiski mõtlesin,et võiks kirjutada oma murest.

Olen Jõgevalt pärit tavaline tüüp kes elas ka kunagi normaalset ning vaikset pereelu,kuni isa hakkas tarvitama liigselt alkoholi.
Peale seda läksid vanemad lahku,ning jäime elama siia 3kesi.
Mina,isa ja vanaema
Peale seda kui isa läks emast lahku ning nad kolisid laiali süvenes alkoholi tarvitamine aina hullemini.
Selletõttu on hakanud koju tulema pidevad võlanõuded ja tähitud kirjad,olen uurinud isa dokumente ja värki ning olen mõistnud et ta on ikka korralik parm,kuna tal on 12000€ suurune võlg mida ta ei ole suutnud maksta,kuna joob suurema osa oma palgast maha
Ja sellejuures on kõige hullem see et tagatiseks on panti pandud maja mille pärija pidavat nö mina olema.
Olen proovida võtta ta jutule kuid see on pointless/kasutu,kuna tema ajab vastu et kõik on korras ja midagi pole karta,et tal on kõik makstud ja kui isegi midagi on siis lähen kinni või teen otsad kuna tema elukindlustus on minunimel.
andke palun nõu,öelge sellepeale midagi,kui suurel määral see võlgade jama võib määrata mu tuleviku jne?

Re: Suurem mure

See peaks olema nii, et kui Sa vist 3 kuu jooksul pärandist ei loobu, siis saad selle omale.
Ehk siis sa pead ekstra teatama, et sa pärandit ei soovi.
Ehk siis kui sa seda ise ära ei takista, siis sa saad need võlad jah omale.

Ära jäta seda kõike üksi otsustamiseks. Kiirelt konsulteeri kellegagi. Kui Sul tutvusringkonnas kedagi sellist pole, leiad ehk ka pangast pädeva inimese nõu andma.
Vaata, kui suur on selle maja väärtus ning kas see katab üldse võlad ära, kas jääb puudu või üle.
Ning kas sa saad üldse olla kindel, et sa tead kõiki neid võlgasid? Äkki keegi veel tuleb välja uue võlanõudega?

Ehk siis kindlasti mõtle hoolega iga samm läbi ning konsulteeri kellegagi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”