Kass

Hei, mu kassil on juba eilsest jalg valus (lonkab) ja ma tahtsin küsida, kas on mõtet arstile minna. Ta hoiab meist eemale, ei lase sülle võtta ja kui magama läheb, siis magab hoopis teises asendis. Äkki on jalaluumurd ja kasvab valesti kokku, kui õues käib, aga ma ei saa kindel olla. Äkki on lihtsalt nikastus. Peaks arstile minema?

Re: Kass

Kindlasti peaks arsti juurde minema, loomad on head varjajad ja see, mis kass välja näitab, on kõigest jäämäe tipp. Ta ei saa ju öelda, mis juhtus ja mis tal päriselt viga on ja kui väga valutab. Võimalik, et sai näiteks autolt löögi, mis tähendab, et võib ka igasugu muid vigastusi olla, mis kohe välja ei paista.

see on nüüd küll koht, kus isa arvamust kuulata ei saa! saab ta teid keelata? mehed ongi paljud selles suhtes lollakad, et ei saa aru asjadest, mis puudutavad hoolitsemist. ise nad ju ka naljalt arsti juurde ei lähe. kui kass niiviisi piinleb, siis on ilmselgelt midagi väga valesti tal selle käpaga, luumurd vms, niiet peate minema arsti juurde. helistage lähimale arstile ette ja kindlasti mainige, et asjaga on kiire, et ta ei hakkaks mingit kauges tulevikus olevat aega teile pakkuma.

Meie linnas saab ette teatamata minna aga ema autot juhtida ei oska ja kuna isa ei taha siis ei saa me kassiga mitu km mööda linna kõndida. Ta jookseks meil selle haige käpaga ka minema. Aga minema peaks jah.

sama probleem :( Meil treppikojas elab 1 kiisu mamma koos kahe pojaga (tüdruk ja poiss) nad on suhteliselt seltsivad aga see poiss lonkab ja ei toeta jalale :( Ning keegi ei tea kelle kiisud need on kah veel ja see emme on meil treppikojas eland 2 a juba muidugi anname me neile ka süüa ja loomade varjupaika on ka helistatud aga asjatult meile öeldakse et minge valda kuid seal kah midagi targemat ei öelda :( See pisike kiisu poiss on ise muidu väga rõõmus ja elav pisike :) Eelmine aasta lonkas ka minu kass jalga aga arvasime et asi selles et ta kukkus kappi otsast koos karbiga alla ning väänas käppa lihtsalt välja kuid nüüdseks kui oma kiisu vasakul olevat taga jalga katsuda hakkab ta näuma ja tahab kallale tulla :cry: ja no pisikesel on nüüd jalg küll lahases kuid mu enda 8 aastane härra teeb veidi muret oma käpaga mulle :( pisike on muidu nüüd toas kuna ma ei lase teda lahasega väliskoridoori seal võib mingi koer/inimene äkki talle kogematta haiget teha äkki :oops: Aga oskaks keegi öelda kas mul oleks mõtet minna looma arsti juurde oma 8 a härraga?Või poleks mõtet minna kuna kukkumisest on müüdas rohkem kui aasta?
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”