Re: VASTAKE KOHE JOU TERMOMEETER TULE SIIA REEDETU BUCERUS A

okei, mingi üliõrnad peaaegu nähtamatud triibud veel on, käsi on juba suht valus xd et kas rääkida ka mis juhtus või mitte nagu? xd
fg see juhtus sest mul on mingi homo helinaga telefon ja ma ehmusin kui mulle helistati ja siis pudel lendas ja siis ee
ma korjasin selle üles ja see kukkus jälle
ja ma viste i räägi noh
ja pilt on järgmine afga pildilt pole vist üldse enam midagi näha, ainult seda, et mul pole jalalabasid
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... f2a022b2bd
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Reedetu kirjutas: Endal ka korra sarnane probleem olnud. Süsi põletas parketile musta jälje... Lihvisime siis liivapaberiga seda välja ja lõpuks tõmbasime läbipaistva küünelakiga üle, et see koht sama läikiv oleks nagu ülejäänud põrand.
Süsi parketile on endalegi tuttav. Endal läks ainult nii nukralt et kui süsi vaibale kukkus siis arvasin et ega see enam pole kuum ja saan hiljem ära koristada. Kuid hommikul kui vaatama läksin siis oli söetükk põlenud läbi vaiba ja parketti suuuure sügava augu teinud. Vot see oli alles hull :D Tegemist oli tagatipuks veel üürikorteriga ka ning ei piisanud seal enam liivapaberist ega küünelakist :D

Päris ilusti said välja. Ma päris kindlalt ei saagi aru, et kus see plekk nüüd täpselt oli.
Kui ma nüüd õigesti aru saan, et see heledam laik oli see plekk, siis võid lihtsalt vaikselt pushida kodus seda teemat, et kogu vaip ära pesta, siis peaks see veel heledamaks muutuma. Samas nii, et liiga tähelepanu ei tõmba. Praegu peaks olema see teema, et heledam laik on lihtsalt nii puhas, et ümber see mingi kerge tolm teeb suts tumedamaks.

Vbl ma nüüd annan halba nõu. Aga tundub, et Sa said selle nii kenasti välja, et ma arvan, et ma ei hakkaks sellele tähelepanu pöörama. Ma arvan, et kui kunagi miskit tuleb sel teemal, ütleks, et "Ei tea jah, et ma kah vaadanud, et mingi kummaline plärakas vist seal maas".
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

ei see on nagu triibud, praegu on sellised üliheledad nagu mingi vein oleks maha läinud ja pole täielikult välja tulnud vms, ei oskagi täpselt seletada. pildilt naaaatukene näha punast kui väga hästi vaadata.
see pudel kukkus külili ja siis veeres ja nirises sealt. algul oli ikka suht hull. mõtlesin, et saan surma, xd

aa muidu seal kõrval on klaasist diivanilaud ja siis see oli sinna klaasi alla ka pritsinud. no ja siis olime ära puhastanud vaiba ja siis tädi tuli vaatas, et laudlina on kuidagi jõle must ja peaks ära vahetama, et külalised tulevad homme ja värki :D ja siis võttis lina laua pealt ära ja nägi, aga see lakk oli nagu seal allpool XDD No ma ei tea mis ta arvas, et kuidas see sinna sai xd aga tal oli vist hea tuju niiet tal oli suva kuidas see sai sinna :D
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”