kinni parkimine

teema sisaldab koledat sõnavara niiet kes ei kannata, see ei loe või kui loeb, siis pärast mingit sitast moraali mulle ei loe, et vastik on lugeda selliseid sõnu ega kommenteeri ka muuudmodi seda. sest ma olen ette hoiatanud.

elan korterelamus. ühe pere peale võib või on lihtsalt ilus parkida maja ees üks auto. kuna nö. minu auto pargib siin maja ees umbes kolmel päeval kahe nädala jooksul, mõnikord veidi rohkem, siis usun et sellest ei ole erilist suurt probleemi. me ei ole siit trepikojast ainsad ka, kes mõnikord kahte autot pargivad. kaks inimest teevad sedasama. mõnikord kolm. no see ei olegi nii suur probleem.
igaljuhul minul on näiteks jumala suva, kuhu ma pargin, aga mõned naabrid siin teevad sellest nii suure numbri. kõigepealt parkisin ühe koha peale, kuhu tavaiselt üks naabrinaene pargib. sellepeale ta parkis mu kättemaksuks kinni umbes et õpetada mind. peale seda olen tema koha peale veel parkinud ja ta on mind uuesti kinni parkinud. ma ei kavatsegi mingi lipaka karistusmeetoditele alluda ausalt öeldes, sest tegelikult on see korterelamu ja mitte ühelgi parkimiskohal ei ole mingit korterinumbrit märgitud, mis peaks edastama infot selle kohta, et see tõesti on kellegi parkimiskoht, et reaalselt kellegi OMA nagu.
nii. peale seda parkisin veel ühele teisele kohale, kus parkis too teine inimene mu kinni, kes seal muidu tavaliselt pargib. muide tegemist oli meesterahvaga, mitte mingi järjekordse eidega kellel lihtsalt kammida ja õelutseda vaja on. siis kolmandaks olen parkinud veel oma enda venna kohale kui teda ei ole olnud. ja tema pargib mu samuti kinni! okei võiks arvata et kuna tegemist on vennaga, siis niisama kiusab, aga ei kiusa niisama. täna parkis mu jälle kinni ja ütles et tema koht on see. tahaks ausalt kõik täiega put.si saata selle ''see on minu koht'' jutuga, sest et ei ole ju! inimeste oma viga kui ei suuda oma harjumustele järgi anda, olgem ausad. ja selle üle ma ei viitsi kellegagi vaielda ka kui te peaks tulema väitma et mul ei ole õigus. siin on ka tee äär, kuhu pargitakse ja kus pole kellelgi nö. oma kohti, aga see oli täna kinni ja pidin oma venna kohale panema.

kadakas* ma olen naisterahvas ja ma ei viitsi kammida nagu mingi eit mingite faking parkimiskohtade pärast. mis krdi komme see täiskasvanud inimestel on üldse teine kinni parkida!? mul nagu selles mõttes on savi, et välja saan ma ehk ikka kuidagi - sõidan üle muru, sest keegi mulle pähe istuma ei tule. aga ma ei saa lihtsalt aru, et kas ma peaksin samamoodi õelutsema hakkama või mida nagu? kas teised inimesed ongi värdjad ja mina olen siin ainus normaalne või? võimalusel ma üldislt pargin sinna teeäärele kus pole kellelgi kohta, aga jah. kas siin on kedagi sellist ka, kes jagab minuga mu arvamust, et kellelgi pole ametlikult oma parkimiskohta ja nende harjumused on nende oma probleem?

Re: kinni parkimine

Kui pole nummerdatud parkimisalasi siis kehtib
§ 20. Sõiduki peatamine ja parkimine
(1) Juht ei tohi peatada ega parkida sõidukit nii, et see võib sulgeda teiste sõidukite liikluse sissesõiduks või väljasõiduks hoovi, garaaži, õuealale ja teega külgnevale alale ega takistada jalakäija liikumist ülekäigurajal ja ristmikul kõnniteede kulgemise suunas.

Külaline kirjutas:t...kõigepealt parkisin ühe koha peale, kuhu tavaiselt üks naabrinaene pargib. sellepeale ta parkis mu kättemaksuks kinni umbes et õpetada mind.. ma ei kavatsegi mingi lipaka karistusmeetoditele alluda ausalt öeldes.

muide tegemist oli meesterahvaga, mitte mingi järjekordse eidega kellel lihtsalt kammida ja õelutseda vaja on.

kadakas* ma olen naisterahvas ja ma ei viitsi kammida nagu mingi eit mingite faking parkimiskohtade pärast.

mis krdi komme see täiskasvanud inimestel on üldse teine kinni parkida!?
Võtsin välja minu silmi kõige enam häirivamad osad sinu jutust ning tegin mõned järeldused.

1) Stereotüpiseerimine. Naine = kadakas*, kättemaks, üritab kamandada, karistusmeetodid vs. mees = ei ole järjekordne kadakas*.
2) Mis kuradi komme see täiskasvanud inimesel on üldse teiste kohtadel parkida nagu tema nimi seal peal oleks? Sinu jutust jääb mulje, nagu teeksid sa seda päris tihti. Kui see nii pole, siis ilmselt oled sa ka külaline ning sinule ei olegi ette nähtud parkimiskohta selle hoone juures, seega järgmine kord mine bussiga või mis veelgi tervislikum - jala. On endalgi sellistega kaudselt kokkupuudet olnud, kus pargitakse kellegi teise kohale ja siis veel õigust noolima hakatakse. Suuliselt midagi öelda julged, siis hakkavadki need lipakad ja kättemaksuteooriad suust lendama.

Lihtsalt kui on ette nähtud ühe korteri/pere/mis iganes kohta üks neetud parkimiskoht, siis on ka üks neetud parkimiskoht, mitte 2, 3, 4 või kellegi teise koha ära võtmine.

Jah, teised inimesed on värdjad ning sina oled ainus normaalne, palju õnne.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

someoneh kirjutas:
Külaline kirjutas:t...kõigepealt parkisin ühe koha peale, kuhu tavaiselt üks naabrinaene pargib. sellepeale ta parkis mu kättemaksuks kinni umbes et õpetada mind.. ma ei kavatsegi mingi lipaka karistusmeetoditele alluda ausalt öeldes.

muide tegemist oli meesterahvaga, mitte mingi järjekordse eidega kellel lihtsalt kammida ja õelutseda vaja on.

kadakas* ma olen naisterahvas ja ma ei viitsi kammida nagu mingi eit mingite faking parkimiskohtade pärast.

mis krdi komme see täiskasvanud inimestel on üldse teine kinni parkida!?
Võtsin välja minu silmi kõige enam häirivamad osad sinu jutust ning tegin mõned järeldused.

1) Stereotüpiseerimine. Naine = kadakas*, kättemaks, üritab kamandada, karistusmeetodid vs. mees = ei ole järjekordne kadakas*.
2) Mis kuradi komme see täiskasvanud inimesel on üldse teiste kohtadel parkida nagu tema nimi seal peal oleks? Sinu jutust jääb mulje, nagu teeksid sa seda päris tihti. Kui see nii pole, siis ilmselt oled sa ka külaline ning sinule ei olegi ette nähtud parkimiskohta selle hoone juures, seega järgmine kord mine bussiga või mis veelgi tervislikum - jala. On endalgi sellistega kaudselt kokkupuudet olnud, kus pargitakse kellegi teise kohale ja siis veel õigust noolima hakatakse. Suuliselt midagi öelda julged, siis hakkavadki need lipakad ja kättemaksuteooriad suust lendama.

Lihtsalt kui on ette nähtud ühe korteri/pere/mis iganes kohta üks neetud parkimiskoht, siis on ka üks neetud parkimiskoht, mitte 2, 3, 4 või kellegi teise koha ära võtmine.

Jah, teised inimesed on värdjad ning sina oled ainus normaalne, palju õnne.
Eemaldatud teiseks.
esiteks ma kirjutasin kohe ära, et kes sõnavara pärast näägutama kavatseb hakata, on juba eos put.si ära saadetud ja absoluutselt ei koti.
aga kui teema juurde korra ka minna, siis ei tea miks ma ei või parkida oma kodu ees selleks ette nähtud kohtadel, kui pole ära märgitud, et see oleks kellegi konkreetse koht? endiselt olen veendumusel, et inimestel on häda oma harjumustest lahti laskmisega ja see ei ole minu probleem. : ) aga ok, sa kõrvaline ja võõras inimene ka, mida sina ikka sellest tead, kui palju ja kuidas meil siin neid kohti on. vahet pole, nagunii oled loll ja kole ju nagu sa ikka enda kohta öelnud oled, nii et mis ma siin ikka suga vaidlen heh.

igaljuhul tänud active'ile kes meenutas mulle seadust ja kasulik oli, teema võib nüüd ära kustutada mitte lukku panna :)
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”