koer

probleem on koeraga. Asi on selles et ta on väga agressiivseks muutunud. Võõraste inimeste ja teiste koerte suhtes. Isane koer on. See on loomulik et ta isaste koertega kakleb, see pole asi. Probleem on selles, et varem lasi võõrastel end paitada, nüüd ei lase. Ja ta on hammustand suht tihti ka pereliikmeid, enamasti on vanaisa hammustada saanud(elan ema ja vanaisaga). Ta on koera paitanud kui too on lamanud, võttis vorsti ta hammaste vahelt ja ükskord hammustas koer teda jalga kui too jala talle juurde pani, ta kardab jalgu, ilmselt on asi selles et vanaisa on löönud teda. Põhjus miks ma teda väga ei salli enam(vanaisa).
Hetk tagasi, sai vanaisa jälle hammustada, ta andis koerale vorstitüki ja võttis karvatuusti tagumikult. Koerale see ei meeldinud. Kunagi pole. Ilmselt on rumal omanik, aga see tekitab minus hirmu et ta võib mulle kallale tulla ilma põhjuseta. Mida peaks tegema? Magama panemine oleks üks võimalus, aga koer ei lase kedagi endale juurde. Ära andmisega samalugu.

Re: koer

Mis tõugu koer on?Koer ei peagi võõraid ligi lakska.Söövat koera üldse ei maksa näppida,sest enamasti ta tahab kaitsta oma saaki.Nagu näha ,et kedagi suurt ja tugevat pole,keda koer austaks.Siis ta üritabki ise peremees olla.Magama pole panna,ei maksa lolli mängida ja näppida koera.

Päris peapeale kukkunud inimesed siia sattunud. Tartukast ei hakka rääkimagi.
Igatahes, koera pole nüüd küll mõtet sellepärast magama panna. Kui tõesti hoolite koerast, siis pange raha alla ja minge loomapsühholoogi juurde.
Ja nõustun ka sellega, et söövat koera EI MAKSA näppida. Ka kõige leebem koer võib just sel ajal hambad kätte lüüa, sest toit on tema vara ja temale pandud, koerad on ju loomupoolest agressiivsed, ükskõik kui talleke ta pealtnäha ei tundu.
Ja ei imesta ka, et koer vägivaldne on, kui teda jalaga peksti.

Kui ta ei lase võõrastel end paitada, siis on just hää ju. Milleks üldse vaja, et võõrad käpiksid Su koera? Kui hea, et minu uriseb, kui keegi paitab.
EDIT: Arvatavasti kardab koer jalgu sp, et vanaisa lõi teda. Kui Sa koera paitad, kas ta hakkab urisema? või mida koer teeb?
If you don't know where you're going, any road'll take you there.

My life is my message.
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”