Re: Raha säästmine ja taskuraha.

no tegelikkuses on minul vanemad suhteliselt kitsid saan healjuhul kuus 40-60 euri taskuraha kuid vahel saan ka kuus aind 10 eurot ja vahel ei saa ültse ,sellist raha süsteemi meil pole küll ja mulle öeldakse nii et tahad toon poest sulle midag ss no olen küsind kommi krõpsu ja värki aga ja jah ss küsin hiljem taskuraha ja hakkatakse karjuma kas see ei ole taskurahast need krõpsud ja muud ninni nänni asjad et mis sa arvad ma oma rahast ostan sulle neid v?No see on minu arust haige suhtumine ja selle lollaka asja pärast ma taskuraha ei saagi vahel :( ja vahel kui on hea tuju siis küsin vahepeal et anna mulle palun 10 eurot et ma nägin ühte lahedat asja müügil vni ss öeldakse ei ma ei anna või siis olgu noh siuksed kahepalgelised lollakad vanemad mul :x

Re: Raha säästmine ja taskuraha.

Külaline kirjutas:no tegelikkuses on minul vanemad suhteliselt kitsid saan healjuhul kuus 40-60 euri taskuraha kuid vahel saan ka kuus aind 10 eurot ja vahel ei saa ültse ,sellist raha süsteemi meil pole küll ja mulle öeldakse nii et tahad toon poest sulle midag ss no olen küsind kommi krõpsu ja värki aga ja jah ss küsin hiljem taskuraha ja hakkatakse karjuma kas see ei ole taskurahast need krõpsud ja muud ninni nänni asjad et mis sa arvad ma oma rahast ostan sulle neid v?No see on minu arust haige suhtumine ja selle lollaka asja pärast ma taskuraha ei saagi vahel :( ja vahel kui on hea tuju siis küsin vahepeal et anna mulle palun 10 eurot et ma nägin ühte lahedat asja müügil vni ss öeldakse ei ma ei anna või siis olgu noh siuksed kahepalgelised lollakad vanemad mul :x
Pole ime, et su vanemad nii teevad.
>:)
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”