Raha ja ema loll sõber

Mul on kõik nii värki tsärki õnnelik perekond eks. AGa rahaproblad on nats.Noh mU emA JA isa abielluvad ka 2 nädala pärast aga isale on kakskümmend kaks tuhat krooni võlgu üks mees ja sellepärast me ei jõua arveid ka maksda.Samas ma tean,et mina ei saa sinna midagi teha et ta pole seda ära maksnud ega ka teie vms.. :( ?Ma nii kardan et me jääme pankrotti janii..Aga noh teine mure see,et Mu ema hakkas ühe oma sõbranna (Täiega lollakas eit) käändajaks , ja ta peab koguaeg mingi hääästi suuri summasi maksma..Eelmine kuu pidi ta 300 kr. maksma selle ta õnneks sai tagasi nüüd on juba üle 1000 arve ! :cry: ma arvan et seda raha ta küll kätte ei saa.. Aga ütles et ta helistab täna sellele sõbrale ja mai tia mis ta temaga räägib aga vaatab siis...Igatahes kõigerohkem kardan isa murepärast ikkakist kakskümmend kakas tuhat on suur raha ja ma tahaks väga et ta selle juba kätte saaks muidu ma kardan et me jääme tõesti pankrotti kuna eile läks meil ka poes juba 1100 millegagi ..nOh pulma veinid ja asjad .. Õnneks mu isa poolt vanaema andis meile 10 000 see oli tegelt pulmaraha aga küll mu ema isa sellega hakkama saavad.. Ma loodan vähemalt. Mai tiagi mis abi paluda aga kas näiteks seda et mida peaksin mina tegema? kAS ma saan üldse midagi teha nende heaks?Või pean ma lihtsalt ootama kuni kõik saab korda: Isale rahamakstud ja ema sõbrannaga räägitud..? :roll:

Re: Raha ja ema loll sõber

Praeguses olukorras ei olegi sul ehk midagi tarka teha , see sinu jutt vanematele ei aitaks ju nendelt inimestelt raha tagasi saada vms , aga kui te peaksitegi pankroti äärel olema , saad omaltpoolt ju aidata , nt müüd oma vanu riideid , mingigi raha saad sealt , see väike raha on ka ju tegelikult suureks abiks . Edu sulle !
Tahad midagi anonüümselt küsida ? Saada mulle PM ! alati valmis abistama .

:D Me ei osta naqnii viilutatud vorsti..

Aga ei olnud jah. :cry: Mu isa mõtles et noh (tal arvutis mingi töö teeb leheküljesid janii,)Mu isa mõtles ett,ta paneb selle lehekülje siis üldse kinni aga mai tia ta ei taha naq nii et kui ta enam talle neid leheküljesid ei tee siis tal ple enam tööd lihtsalt niiet peab ema palgaga hakkama saama 9000.. :(

Täitsa pekkis ikka osad siin foorumis räägivad oma 12000.- iPhone'st mille nad oma vanematelt said ja mis üldse palju ei maksnud kui teistel on peaaegu pankrott nina all. Igatahes kuidagi selle raha peate isa sõbra käest kätte saama ju ja kui tõesti ei õnnestu siis ehk proovite asju müüa mis eriti tarvilik pole?

1. MA EI HAKKA MINGI TALUNIKU JUURES KÄIMA JU (emmjah,.)! linnas ple ju ka talunike vms?

2. Nad ainult suussõnaselt leppisid kokku ja see mees ple veel raha andnud mu isa teeb muidu taani valitsusele mingisi asju .Ja enam ta ei tee kah kui nüüd sügiseks raha makstud pole :roll: aga ma kardan et tal pole enam tööd siis juu. :( :( Niiettt..maitiah. PISAR
Vasta

Mine “Erinevad koduprobleemid”