Ühiselamuga gümnaasiumid!

#1
Olen varsti põhikoolilõpetaja, mõtisklen kuhu saaks edasi õppima minna. Tahaks muidu Noarootsi, aga elan Ida-Virumaal ja nende vahel millegi muu kui autoga sõitmine näeb päris keeruline välja. Tahaks teada, kas suuremas linnas nt Tallinnas v Tartus on üldse ühikatega gümnaasiume?

Re: Ühiselamuga gümnaasiumid!

#2
noarootsikatel on koolibuss, mis läheb tallinnast, saad pühapäeval kohale küll. nõo reaalgümnaasiumis on ka ühikavõimalus. tallinnas ja tartus küll ei tea ühikaga gümnaasiume. samas, kui tahad kindlasti ühikaga gümnaasiumisse minna, siis tea, et need ühikatoad on väiksed ja eeldavad seltsivat iseloomu ja kõigile kindlasti ei sobi see elu, nii et mõtle enne järele.
eraldatus

Re: Ühiselamuga gümnaasiumid!

#4
Noarootsi saad nii. Sõidad Ida-Virumaalt (ma ei tea, kust sa täpselt oled aga jah) pühapäeval mingi umbes 3-4 ajal välja bussiga, jõuad Tallinnasse ja sealt läheb lausa kahest kohast Noarootsi buss, üks bussijaamast, teine Balti jaamast. Kui lähed rongiga, siis lähed Balti jaamast, kui bussiga, siis bussijaamast. Väga lihtne minumeelest. Raha selle sõitmise eest saad tagasi. Vahepeal äkki saad isegi sõbraga, kellel auto on, kes seda teab. Aga vaata ja mõtiskle veel, lihtsalt bussisõidu pärast ei tohik muretseda, kõik on äärmiselt mugavaks tehtud. Pealegi esimesel nädalal koolis saad kogu informatsiooni kätte, peaksid ka enne kooli mingi infokirja saama.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”