JPG reaal

Kui suur probleem oleks, kui ma tahaksin Poskasse reaal-ja loodussuunda,aga mul on reaal-ja loodusained kõik neljad? Kolmesid pole mul üldse, kõik neljad-viied. Ühiskonda-ja keskkonnasuunda kandideerides on mul ühiskond 4, on see takistuseks mulle?

Re: JPG reaal

Külaline kirjutas:
08 Veebr 2017, 14:46
Kui suur probleem oleks, kui ma tahaksin Poskasse reaal-ja loodussuunda,aga mul on reaal-ja loodusained kõik neljad? Kolmesid pole mul üldse, kõik neljad-viied. Ühiskonda-ja keskkonnasuunda kandideerides on mul ühiskond 4, on see takistuseks mulle?
Heihei!

Õppisin isegi veidi aega Jaan Poska Gümnaasiumis. Kool on väga tore, õpetajad väga sõbralikud. Seal leitakse õppimisele väga palju kaasaegseid lahendusi ning ausalt öeldes sooitaksin ma seda kooli kõigile, sest minu jaoks oli see üks väga hea kogemus. Inimesed on seal toredad, kool hubane, juba on kujunemas esimesed traditsioonid ning ausalt öeldes on see kool minu meelest üks parimaid tartus.
Kooli saad sa sisse neljade-viitega. Reaalsuunda saamiseks pead sa kindlasti reaalosa ilusti sooritama ja vestlusel väga eha mulje endast jätma. Valmistu kindlasti vestluseks hästi. Arvesta muidugi ka sellega, et selles koolis on väga suur õpikoormus ja väga suur osa sinu ajast läheks õppimisele, kui sa just väga hea mäluga ei ole või tunnis kõike hoolega tähele ei pane. Lisaks igapäevastele tundidele on seal väga palju koduseid töid, lisa valik- ning suunaained võtavad oma aja ning ka neis on kodused tööd. Üleüldiselt on selles koolis õppimine raske ning sellele tuleb väga palju aega pühendada. Kord iga perioodi lõpus toimub arvestuste nädal, mis ausalt öeldes oli minu jaosk õudusunenägu, sest siis on nii palju õppimist et ei tea kas magada ja järelarvestusele minna või siis mitte magada ja see nädalake kohvi peal ilusti ringi lasta :D. Ei aga tegelikult ma usun, et sa saad sinna sisse ja good luck! ((Kohvi võib tundides juua, aitab ellu jääda))
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”