Reaalkool

Tere!
Gümnaasiumivalik ukse ees ning olen üsna huvitatud Tallinna Reaalkoolist. Seal on kolm suunda: programmeerimine, majandus, tehnoloogia. Esimese välistan enda puhul täielikult. Olen ainekavadega tutvunud, kuid loodan, et mõni reaalikas satub siia ja võib öelda, mida te tunnis päriselt teete? Nii palju, kui mina aru sain, et tehnoloogia suunas tegeletakse tootearendusega, aga kuidas ja mida veel? Sama küsimus majanduse kohta? Kui suured teadmised selles valdkonnas tulevad? On võimalik rajada õpilasfirma, kuid mitte kohustuslik (?) ja üleüldse kumba suunda soovitaksite?
Natuke kardan ka, et on väga raske kool, aga eks mul õpihimu on. Tundub ka väga akadeemiline, milline on õpetajate suhtumine?
Uhhhhhh, nüüd tuli küll palju küsimusi, aga ma olen igati tänulik, kui te mõnelegi neist vastate! :)

Re: Reaalkool

Külaline kirjutas:Olen teemaalgataja, aga teeks foorumiarendajatele märkuse, et Eesti presidendi perekonnanimi ei ole enam Ilves, peaksite oma kontrollküsimused ümber tegema!
Oleme kõik väga teadlikud sellest ja pole vaja iga 3. teema seda kuulutada, elame üle.
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”