Gümnaasium!

Tere ise olen mõelnud et võiks omakooli gümnaasiumisse minna kuna kodule lähedal ja nii aga samas olen mõelnud,et mul pole klassikaaslastega just head suhted ja olen mõelnud et äkki minna tartu gümnaasiumisse sest äkki saaks sealt endale rohkem sõpru juurde :D Rahas otseselt kooli ja elukoha maksimiseks probleeme kindlasti ei tekki ja mida te arvate et kas oleks mõtekam siiski tartusse õppima minna ?Ise käin alles 7mendas klassis aga ikka lähevad mõtted gümnaasiumi peale :D
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Re: Gümnaasium!

Paari aastaga võivad inimesed muutuda, samuti ei võib sul tartus ebameeldiv klass sattuda, kuigi gümnaasiumis juba enamasti ikka normaalsem rahvas. Kui treffi vms lähed, siis ilmselt sa mingi jama pärast muretsema ei pea, sest seal enamus juba õppimisele pühendunud.

Re: Gümnaasium!

Mina oli kuni 9. klassi lõpuni päris kindlalt seda meelt, et kooli ma vahetada ei taha ja jumal hoidku kusagil õudses Tallinna gümnaasiumis õppimise eest. Ema suunamisel ja klassikaaslastest üsnagi erinevate eluvaadete tõttu ma siiski vahetasin kooli ning pean ütlema, et kui uus kool poleks nii hästi mulle sobinud nagu sobis, siis ainuüksi uus keskkond ja enese proovilepanek olid seda vahetust juba 100% väärt. Õnneks said ka klassikaaslased ja kogu koolielu väga toredad!

Kodulähedus pole gümnaasiumi puhul enam eriti oluline, vaid palju tähtsam on ikkagi, millised inimesed ja milline sisuline tegevus su päevi täidab! Vanade koolikaaslastega jõuad alati edasi suhelda. Tartus on head koolid ja väga lahe koolielu, usun, et sa ei kahetseks seda. Ja kuigi sul on veel üksjagu aega, siis on hästi tore, et juba praegu mõtled nende asjade peale. Kui valikute tegemise aeg päriselt kätte jõuab, oled jõudnud lasta erinevatel mõtetel settida ja valik sünnib ehk kergemalt. Edu!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”