Re: Kus saab peale põhikooli õppida turvatöötajaks?

üheksa aastat koolis käidud, põhikool lõpetatud - nüüd on kõik, lähen turvameheks ära. seaduse järgi peab turvatöötaja olema vähemalt 19-aastane, nii et veel ei saa. muide, nõutakse põhiharidust, mille lõpetamise ajal on inimene enamasti 16-aastane, aga turvatöötajana saab tööle alles kolm aastat hiljem. nii et kui midagi muud ei saa, siis turvatöötajaks ikka. selline on elu. palk on enamasti alla 500 euro, nii et ma ei mõista, mis unistusi seal küll olla saab. kui oled tõesti korralik kapp, siis võib-olla saad lõpuks presidendi ihukaitsjaks.
eraldatus

Re: Kus saab peale põhikooli õppida turvatöötajaks?

Fëanor kirjutas:üheksa aastat koolis käidud, põhikool lõpetatud - nüüd on kõik, lähen turvameheks ära. seaduse järgi peab turvatöötaja olema vähemalt 19-aastane, nii et veel ei saa. muide, nõutakse põhiharidust, mille lõpetamise ajal on inimene enamasti 16-aastane, aga turvatöötajana saab tööle alles kolm aastat hiljem. nii et kui midagi muud ei saa, siis turvatöötajaks ikka. selline on elu. palk on enamasti alla 500 euro, nii et ma ei mõista, mis unistusi seal küll olla saab. kui oled tõesti korralik kapp, siis võib-olla saad lõpuks presidendi ihukaitsjaks.

No.. Kuidas kellegil. See 500€ jutt on küll mõttetu jora. Need kes alla 500€ teenivad, nemad ka ei tee kvaliteetset tööd. Olen 3a teinud seda tööd ja tean mida räägin.

19aastaselt turvafirmasse, nelja kuu jooksul saad kvalifikatsiooni, töötad ennast ülesse. Võid õppida turvajuhiks, rahavedu teha jne. Valikuid ja suundasid sellel tööl on palju.
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”