HTG

#1
Hei!
Sooviksin väga teada igat detailsematki infot Hugo Treffneri Gümnaasiumi kohta, loomulikult võib ju lugeda kooli kodulehte, kuid minu jaoks on info pinnapealne, soovin teada reaalsetest kogemustest :)

Re: HTG

#4
Ei kasva, arvestustenädal on isegi lebom kui tavaline, mingi teed ühe töö koolis ära ja koju. Siis kordad järgmiseks arvestuseks. Muidugi vahel on rasked arvestused nt kunstiajalugu jms, aga kui sa teed kaasa tavalise õppetöö ajal siis ei ole nii hull. Täitsa vahva on.

Re: HTG

#10
Võib olla ka 3-4sid kuid katsete tulemused peavad väga head olema. Kui tunnistusel 2 saadetakse minema, isegi kui testid tehtud max punktidele. Kindlasti soovitan proovida sisse saada ning õppida, see on seda väärt. Eliitkool on hoopis midagi teist, eriti veel treffner. Inimesed on ka väga sõbralikud ka viisakad ning ka õpetajad.Suhtumine õpilastesse nagu täiskasvanutesse ninr üldse väga 10/10 kool. Õppimist pole ka nii palju kui räägitakse. :)

Re: HTG

#13
hinded ei loe NII palju kui sa ise mõistlik ja nutikas oled. katsed on sõltuvalt aastast kas väga rasked või siis kerged. hinded ei loe tegelikult üldse, viielised on ukse taha jäänud ja kolmelised sisse saanud, sa pead lihtsalt silma paistma, heas mõttes. ole enesekindel :) kui sa tahad sisse saada ja pingutad natuke, siis saad ka. mul ei olnud ka mata 5, aga kui reaali tahad siis ehk peaksid selle nimel rohkem pingutama

Re: HTG

#14
Nii, räägin ausalt ja enda kogemusest.

Kui sa oled laisk ja harjunud lihtsalt läbi lööma ning õppimisharjumus puudub, siis HTG saab olema VÄGA raske. Kui sa oled aga töökas, viitsid ülesandeid teha ning käid ilusasti kohal, siis on see suurepärane kool. Stress tekib niikuinii, aga siis pead lihtsalt rahulikult võtma ja mõistma, et üksikud hinded ei määra pikemas perspektiivis suurt midagi.

Üldiselt julgen soovitada: õpetajad on head(muidugi eranditega), õhkkond on hea, koolivaim on suurepärane.
18f
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”