raamatupidajaks

tere!

mul on selline küsimus, et kui on soov saada raamatupidajaks, siis mis eriala ülikoolis õppima peaks? ma siin lehitsen neid ülikoolide kodulehti ja vaatan erinevaid erialasid, õppekavasid, aga no ei leia seda, mida otsin. on ehk kellelgi kogemusi või teab niisama öelda, kus, kuidas jne raamatupidajaks õpitakse?

Re: raamatupidajaks

deeply kirjutas:No näiteks emü-s oli raamatupidamisega seotud maamajanduslik ettevõtlus ja finantsjuhtimine, tallinnas majanduskoolis raamatpidamine olemas, lihtsalt googelda raamatupidajaks õppimine ja leiad palju erinevaid vastuseid :)
Ma olen hetkel nt selle esimese eriala peal emü-s ning kinnitan, et raamatupidamise saad selgeks küll, kui hoolega õpid. Praktikat ja muud on ka rmt-pidamises vaja, seega soovitan nt kooli kõrvalt ka ise asjaga tegeleda.

Re: raamatupidajaks

Tuttav mul õppis Tartu KHK-s raamatupidamist. Kaks ja pool aastat vist, kindlalt ei tea öelda. Teine tuttav läks sama aeg õppima EMÜ-sse. Lõpuks see, kes ülikooli läks, andis alla ja tuli ära, sest õppekava kisus randomiks, õppisid seal lõpuks mingit lehmade nisaehitust ja mida veel.
Lihtsalt jah, et ülikoolis topitakse muid asju ka sisse ja õpid see-eest kauem kah.
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”