Kuidas saada kooli?

Tere,

Olen 20 aastane tüdruk. Lõpetanud kesk-eri , hobumajanduse erialal. Eksameid teinud ei ole.
Nüüd peale kooli olen kaks aastat töötanud, aga tahaks ikkagi edasi õppida ja midagi suuremat saavutada. Mul oleks võimalik minna kooli töö kõrvalt, aga kuna prageune haridus suht kehv, siis tahaks teada, kas keegi teab kas mul üldse oleks võimalik kuidagi saada sisse Tallinna Ülikooli õiguteaduse bakalaureuse õppesse?

Re: Kuidas saada kooli?

Kutsekoolis saab minuarust ka niisama lõpetada, ilma riigeksameid tegemata. Ma nüüd küll veidi segaduses kesk-eri ja kutsekeskhariduse erinevuses.

Kui Sa riigieksameid teinud pole, siis leidsin, et kutsekooli lõpetanutele pakutakse võimalust täiskasvanute gümnaasiumi juures teha lisa-aasta, milles valmistutakse riigieksamiteks (õpid ainult eksamiaineid) ning saad siis seega riigieksamitega ülikooli kandideerida.

Vaata, siit saad lugeda selle kohta: http://www.rajaleidja.ee/korgkooliparastpohikooli/
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”