Re: stjuardessiks

#6
termomeeter kirjutas:
krisssum kirjutas:Minu ema ütles mulle: stjuardessil peab olema kindlasti ilus näolapp ja seepärast sa ei saa temaks saada.
Ilusal näolapil pole vahet, sest üldjuhul peavad need stjuuardessid end nagunii suht sarnaseks meikima, nii et vahet pole, mis seal meigikorra all on :D.

Miks?

Re: stjuardessiks

#7
Külaline kirjutas:tahaksin saada stjuardessiks aga mis on tema töö?
Stjuardessi töö ongi põhimõtteliselt ainult see, et oled lennukis(captain obvious) ja teenindad seal inimesi(peamiselt käid käruga lennukis ringi ja pakud toite,jooke ja siis kui kellegil soovi on valmistad selle). Pead olema rõõmsameelne ja heas tujus. Igale reisijale tuleb tere öelda siis kui nad lennukisse asutvad ja kui väljuvad siis ütled headaega. :D Kindlasti ei tohi sa olla ülekaaluline kuna muidu sa ei mahu seal mööda kitsast vahet käima.

Re: stjuardessiks

#8
Stjuardessi töö on rohkem kui mööda lennukit käruga ringi käia, asju müüa/ jooke ja toitu serveerida jne... Stjuardessi töö on ka reisijate turvalisuse eest hoolitseda, kui midagi juhtub lennukis, nt tulekahju, vaja evakueerida lennukit jne. Ilus näolapp, see on enamasti boonua. :D
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”