Lg7

Tere!
Mul on Lg7 telefon, see on muidu väga hea telefon aga miks nüüd ma ei saa kõne lõpetada? Kunagi ammu panin seadetest, et kui tahan kõne katkestada, vajutan väljalülitamis nupu peale ja kõne katkeb. Nüüd see aga ei toimi. Hoian telefoni käes ja ekraan on lihtsalt must. Võib-olla aind korraks reageerib, et läheb valgeks ja siis tagasi mustaks. Loodan, et saite aru. Muid probleeme pole aind see, et ei lase viimasel ajal kõne ära panna. Aind siis kui mul ekraan põleb.

Re: Lg7

Kõikidel nutitelefonidel on kuulari juures yks selline sensor, mis reageerib soojusele v ma täpselt ei tea ka millele, igaljuhul, see lylitab ekraani automaatsselt mustaks, kui sa telefoni kõrva äärde paned, aga kui sa kõne lõppedes oma näppe ka kuskil seal peal hoiad, siis ta võtab seda ju ikka nii, nagu sa räägiks telefoniga ja telefoni ekraan ei lähe tagasi valgeks.
Äkki on asi selles :)

Re: Lg7

Kriin. kirjutas:selline sensor, mis reageerib soojusele
Pilt

Kõige lihtsam liikumissensor on selle jaoks. Kui seda kahtlustad, siis tasuks ehk seadetest see automaatne lülitamine välja võtta ja proovida siis kas kaob pilt ära või mitte. LG-l eraldi kõnelõpetusnuppu pole?
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”