Joonestaja

Tere.

Viimane teema oli mul postitatud 2 aastat tagasi, natuke mõelnud ja nüüd oleks veel küsimusi.

Nüüd suvel lõpetan keskeri ja on kohe ajateenistusse minek. Soov oleks saada joonestajaks elektri valdkonnas, töökogemust mul elektri valdkonnas on kuid projekteerimisel mitte, autocad-i ma valdan ja ma usun, et uute platvormide õppimine ei tekitaks probleemi kuid raskus on just leida kohta kes pakuks kasvõi alustada praktikandina ja töö käigus õppida.
Võimlus on minna Tallinna Tehnikakõrgkooli õppima kuid kuna elus on kohustusi juurde tulnud siis tööaeg on mul 9-17 (erialane) ja ei soovi seda vahetada ka kuna palk on sobiv ja ettevõte on mainekas kuid ma ei leia Tallinna Tehnikakõrgooli kodulehel kas õhtuse õppe võimalus on olemas või kaugõpe.

Tänud

Re: Joonestaja

Tõkatõkas on kaugõpe olemas küll.
https://www.tktk.ee/sisseastujale/kaugope

Õhtust õpet minu teada küll pole. Suur osa käib seal ikkagi päevaõppes, kaugõppes olid pigem sama eriala peal töötavad inimesed, st kes käis paberi pärast, kes lihtsalt õppimas.
Esimesel kursusel on üsna julm press peal ikka, suht iga päev 8h lased julgelt koolipingis ära nagu ikka. Teisel-kolmandal kursusel võib hakata töö peale mõtlema(päevasel õppel).
TTK on üldjuhul lihtsam kui TTÜ, kuid ülikoolimelu ja olu on seal ikka palju palju lahjem. Samas jälle TTK-s käib suht palju TTÜ lektoreid ja nemad ka väitsid, et TTÜ-s nõutakse oluliselt rohkem(mis on ka loogilisem).
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”