Kuidas?

Tere! Võib küll tulla üllatusena, aga olen 13-aastane 7.klassi tüdruk. Mul on kindel siht saada advokaadiks ja rajada oma advokaadi büroo. Suurel osal pk lõpetajatel pole isegi teada, mida oma eluga teha tahavad, aga mina tahan kindlasti advokaadiks saada. Ja siit tekib minu küsimus: kuidas saadakse advokaadiks? Tean, et seda õpitakse ülikoolis ligikaudu 7 aastat, aga mida saaksin juba praegu juurde õppida või mis teemadega tutvuda, et natukenegi rohkem sellest alast end kursis hoida. Ütlen nii palju, et olen väga sihikindel ja hinded on olnud kõik need 7 aastat tunnistustel ainult viied. On keegi hetkel õppimas advokaadiks või on tuttavaid? Kui raske see teekond on ja kui raske on oma nimi üles ehitada? Kas peaksin/võisin kogu teemaga juba praegu tutvuda? Ja ei, see ei ole hetkeline tahtmine advokaadiks saada. Olen seda tahtnud nii kaua kui mäletan ja see on mu unistus. Loodan, et keegigi sai aru, mida teada soovin ja aitab mind. Päikest!
NB. vene keel on suhteliselt nõrk, aga ma õpin seda ka peale kooli iseseisvalt, et see natukenegi paremaks saada, aga asi selles, et kas vene keel on advokaadi töö juures tähtis või oleks lihtsalt hea, et seda oskaksin?

Re: Kuidas?

Väga vahva, et juba kindel siht silme ees.
Eks küsimus on ka, et mis Sa ise oma tugevuste ja nõrkustena veel näed.
Võid proovida ka Karjäärinõustamist ning seal nõu kuulda.

https://rajaleidja.innove.ee/karjaarinoustamine/
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Kus mida õpetatakse ning kuidas seda rakendatakse?”