Aidake

Tervist, mul on siuke jama,et ma ei suuda mitte kuidagi koduseid töid ära teha.. käin 9.klassis
Ma saan aru jah,et õppida on vaja jne, kuid mul ei ole absoluutselt mingit püsivust ega järjekindlust. Alati on mul õppimise ajal sada muud põnevamat asja teha.. Homme ma pean minema vastamisse mul 2 kahte vaja ära parandada.. need kaks teemat pean ära õppima lisaks veel see, mis muidu homseks on.. Täna ma hommikust saadik õppisin lõunani välja.. vahepeal vaatasin telekat ka... kuid see aeg, mil mul oli hea aeg ja võimalus õppida.. mina kirjutasin luuletust selle asemel ,et õpikut lugeda.. ja sellest aru saada. Üleldse mul on juba peaaegu igas aines vähemalt 1 kaks sees .. tuleb aina juurde.. käin ka vastamas neid.. aga ära ikka ei paranda.. Ma lihtsalt jään istuma niiviisi

Re: Aidake

Kas Sa oled proovinud mingis muus keskkonnas õppimist?
Näiteks et kui koduses keskkonnas tähelepanu hajub, siis võid proovida näiteks raamatukogus õppimist?
Mina näiteks suudan raamatukogus kiiremini igasugu esseesid ja referaate toota.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Milleks õppida?”