Re: Kas netis...

Natukene vana teema, kuid vastan siiski.
Kuna küsimus on "Kas internetis on võimalik näha telefonis külastatud lehekülgi?" siis jätan pika jutu viirustest vahele.Samuti viiruste alla kuuluvad ka väikesed programmid paikutatud sinna sinu vanemate poolt mis salvestavad sinu kõnesi, SMS'sse, kõneeristusi, interneti lehtede külastusi ja saadavad need sinu vanematele.

Tekitasin teis hetkel natukene paranoiat, kuid see on tõsi ja seda on ka minu praktikas juhtunud varem. :D

"Kas internetis on võimalik näha telefonis külastatud lehekülgi?".See mitte ei ole ainult võimalik, vaid seda tehtakse ka.Täpsemalt õeldes kõikidele lehtedele jäävad sinu IP ehk siis sinu nimi.Samuti on võimalik täiesti suvalise võõra poolt jälgida sinu tegevusi internetis kui sa kasutad temaga sama võrguühendust.Tuleb lihtsalt sisse lülitada paar programmi ja Facebooki kasutajad on varastatud.Samuti on võimalik ruuterist saada kätte see informatsioon (Koos facebooki paroolidega), kuid sealt lühiajaliselt.Kolmas kes salvestab need andmed on kõige olulisem.Andmeid salvestab ka ISP/Internet Service Provider.ISP on firma kes toodab teile internetti.Pea kõikide riikide seadused käsivad ISP'del salvestada kõik logid (Internetis tehtud tegevused) serverisse.Sellest kui kaua see seal püsib sõltub seadustest.Kõik ISP'd Eestis on samuti kohustatud salvestama logisi.Kui sinu Ema helistab Elisasse siis saadetakse talle kõik informatsioon emailiga.

Ühesõnaga : Kunagi ei saa olla internetis turvaliselt ja kõikjale jääb jälg. :)

Re: Kas netis...

vertigo kirjutas:
CrackHackForum kirjutas:Kui sinu Ema helistab Elisasse siis saadetakse talle kõik informatsioon emailiga.
kas neid niimoodi suvalt saadetakse? kas mingisugust põhjust ei pea olema või on kliendil õigus seda iga hetk nõuda?
Kliendil on õigus seda igahetk nõuda kui temale sobib, kui arve on vanema nime peal ja võlgu ei ole teenusepakkujale siis antakse koheselt ilma mingi põhjuseta.Kui keegi küsib põhjust siis saad õelda "Ma sooviksin lihtsalt näha lehti mida ma olen külastanud" ja sellest piisab.
Vasta

Mine “Milleks õppida?”