jaajaa

Heii, mul on ka paar naljakat juhtumit olnud.

Olime eesti keele tunnis ja tegime mingit loomingulst värki kääridega.
1.
Mu klassiõde Muffin(naljatledes/ ta on mingi emo) (Muffin pidi samalajal mingit paberit tegelikult lõikama: ma lõikan kääridega enda veenid läbi.
Klassis oli vaikuse moment ja õpetaja ütles just õigel ajal kellegile teisele: kas sa lõikad ise või ma tulen appi?

---

2.
Meil on klassis üks poiss keda eriti ei sallita, kuid ühel hetkel sai ta päevaga populaarseks....omaloomingulise räpiga.
Ta räppis igasugustest asjadest.
ühel päeval kui ta jälle räppis..mata tunni ajal siis meie õpetaja läks korra välja.
Õp, tuli j'lle tagasi ja mu klassivend just räppis sellist lauset nagu: Sa haiseeeeed!
õpetaja vaid vangutas pead, ja hakkas naerma.

---

3.
Muffin(klassiõde): ma ei söö grillvorste
õpetaja mõnitades: õhtul sööme kartuleid , aa sa ikka kartuleid sööd?

--

4.
Klassivend keset tundi*enne oli teine klassivend ühte õpsi pedofiiliks sõimanud*: Ma olen pedofiil..ahaa.

--

5.
Geo. õp: ei, ei, eii mingisugust väljapääsu ju ei ole.
klassiõde: aga sissepääs ikka on ?

klass sai jälle naerda.

Ja, meil on tegelikult koguaeg mingid killud tundides.
Ma armastan oma kooli,
Kõik inimesdpärnust tulge Pärnu Väikesesse Vabakooli!!!!!!!!!

päikest:)

Re: Parim kild mis on õpetaja teie koolis öelnud on?

Emm,meil on nii ,et on üks tüdruk kellel on rasvasemad juuksed .Nii ja siis ta raputas pead ja meie mata õps ütles:,,Ära pritsi oma rasva siia ! ''Mis oli selle isiku suhtes väga solvav aga no tõesti see ajas naerma :D
Meil üldse selline imelik õpetaja ja vahest peksab segast :D
Music is me.Music is life.
Music is what I need to survive.Music is meaning.
Music is time.Music is the thing that makes me shine.
music must have meaning.Music must have rhyme.
Tibuu!

Matemaatika õpetaja : ''WHATS THE POINT (inimese nimi) ?!'' Terve klass naeris pärast nädal aega selle kuldse lause üle :D .
Loodusõpetuse õpetaja on meil kaa ''väga'' naljamees omaarust, mõned näited : meil oli koolis sõbrapäev ja võis tulla pidšaamaga kooli, noh üldiselt magamamisasjadega, meie õpetaja siis küsis tobeda irvega ''aga kui keegi magab paljalt, mis ta siis tuleb paljalt kooli?''. Teiseks näiteks :sõber rääkis Mihkel Rauast, õpetaja ''ta on sinu jaoks liiga vana, tal lapsed ja puha.'' Meil on teisigi siukseid õpetajaid, aga ei hakka pikka juttu kirjutama :) .
Rather be dead than cool.

Füüsika õpetaja ütleb alati midagi head. Näiteks kui peame joonist tegema ütleb ta : "Joonistage kriipsujuku, kolm karva peas." ja ükskord andis ta ühele poisile ta kontrolltööde vihiku tagasi ja lausus samal ajal : "Palun, siin on sulle väike present." (Poiss sai kahe vist)
Veel paar asja mis on meelde jäänud koolist:
Ajalooõpetaja : "Kes on näinud Trooja filmi?"
Õpilane : "Ma olen Trooja viirust näinud!"

Vana klassijuhataja: "See on kastekann, mitte 4!"

Õpilane : "Õpetaja! Ma tegin avastuse!"
Käsitöö õpetaja : "Mind ei huvita su avastused ja ära söö varrast ära!"

Ingliskeele õpetaja : "Mis ta teleportis su vihiku vetsu või?"

Õpilane : "Mängime Bingot või?"
Saksakeele õpetaja : "Ei, Bingot."

Vana klassijuhataja : "Mõned kirjutasid töösse toiduahela nii : Päike- Linnuke- Sipsik."

Vana klassijuhataja : "Ostke siis ikka enne valmis ära, mitte et enne mineku õhtut ütlete emale: "Ema läheme kaubamaja röövima, mul on päkapiku mütsi vaja!""

Õpilane keeldub tunnitööd tegemast ja ütleb õpetajale, kes ei oska r-i hääldada: "Õpetaja, nüüd läheb küll löömaks!"

Vana klassijuhataja : "See pole nagu mingi Mehhiko seebikas, et "Jaa...lähen nüüd selle Roberto juurde ja tapan ta ää...""

*Keset pesapallimängu karjub üks poiss üle väljaku tüdrukule* "Seda mängitakse kurika, mitte peaga!"

Koorijuhataja: "See pp pole Peeter põruta ja ff pole Figaro firuta."

Vana klassijuhataja: "Tal pole ühtegi pärnaõit ninas ega kõrvas, sa ei pea teda vaatama!"

*Kirjanduse tunni ülesanne: Tõmba joon alla tekstis leiduvatele tähtsamatele märksõnadele. Õpilane tõmbab kogu tekstile joone alla ja lausub uhkelt*: "Ega ma loll ei ole!"

*Kaks poissi võrdlevad tunnis joonlaudade pikkusi*
Matemaatikaõpetaja: "Mul on veel pikem joonlaud!" (Ta on naine.)

*Kooriproovis suutsin ma paar inimest läheduses naerma ajada*
Koorijuhataja: "Oh, Astrid, mis vaevab sinu südant?"
Rahvas vastab: "Ta räägib siin leiva küpsetamisest!" ja "Astrid digimuutub Astridpagariks!"

Kaks poissi loobivad koridoris paberilehte, lasevad seejärel sel maha kukkuda ning teevad nagu ei näeks seda. Eemalt tuleb ingliskeeleõpetaja ja ütleb: "No võtke üles! See ei ole ju raske. Sina võta ühelt poolt ja sina teiselt poolt, siis on kristlikut õige!"

Veel on igasuguseid naljakaid asju juhtunud. Näiteks hakkasin ma matemaatikas luksuma ja terve klass naeris, kaasaarvatud matemaatikaõpetaja kes tavaliselt range on.

Vene keele õpetaja :" Te võtate sealt lõpud ja panetegi need kakile külge ! nii lihtne see ongi "
Füüsika õpetaja : " keerame omale , keerame ! "
Bioloogia õpetaja : " teil on ainult üks elund ning se ka suus , võtke vähem suhu ! "
Matemaatika õpetaja : " omaette , ikka omaette , siin pole mingit grupikat "
Keemia õpetaja õpilastele , kes klassi sisenevad : " Noh , ründavad osakesed , sisse ! "
Geograafia õpetaja : " mis sa vahid ? mina ei ole pinnavorm "
Vene keele õpetaja(venelane) : " Me jätkume edasi "

geo õps: "bla bla bla bla(mingi ina mis ta suust välja ajab,,keegi ei kuula),,ja seal ongi karsti alad"
õpilane: (katkestab õpsi jutu)"Mis arsti jalad??"

kemmi õps:"Ja nüüd panete risti alla need numbrid,,
õpilane: küsib,,"mis risti alla ?? kus see rist sul seal??"
õps: "tule tahvli juurde"
õpilane läheb tahvli juurde ja joonistab risti(nagu see jeesuse rist või midagi sellist) ja kirjutab sinna numbrid alla

esta õps: "mix te peate lõhkuma neid toole??,,niigi istu siin nagu tartu vanglas!"

geo õps: "ja seal on need leetlumed,,, või need leelmullad"

Mate õps: "kuulge mina ei saa õpetada enam siin tunnis,,ega see mingi bordell pole,,ahh,,mis mõte on teid üldse siin hoida,,kevadel nii-kui nii kõigil tited taga juba.."

esta õps: "saate aru,,kirjandi sissejuhatus on nagu olexid ukse taga ja küsiksid mis seal taga on,,sisu on see et teen ukse lahti ja nüüd vaatan mis seal on(kogu see aeg võimleb ukse juures)
õpilane: "aga teate mis,,parem jäägegi sinna ukse taha"

Füüsikaõpetaja muud vist ei teegi kui viskab nalja.
"Panin siia Maakera peale Buratino, või ei, ma ei tea kes ta on. Rahvusvärvidega mütsi värvisin ka pähe."
*Keegi hõikab klassist mingeid nimesid*
Õpetaja: "Olgu, las olla siis Heiki."

"Ma annan teile paar näpukat kontra jaoks."
(See oli nii vasak, vabandage mind, ma olen rikutud mõtlemisega)

"Sa said haiget, aga füüsika nõuab ohvreid!"

Vene keele õps. Ta on kuskil 50 äkki ja ta ei sa eriti eesti keelest aru. ainult mõned üksikud sõnad. Ja ta meenutab puudega inimest. Üks vene keele tund pidime joonistama tv taha kaanele sünnipäeva kaardi. Ise ma seda ei viitsinud teha ja jäin ootama, mis edasi saab. Ta hakkas tahvlile vene keeles kirjutama lauseid, ning siis tõliks need meile ära. üks neist lausetest oli ,, Paneme pidu ! ´´:D:DD::D

loodusõpetuses
poisid olid midagi kihla vedanud ei keegi lööb mingi päev kellelemi külge täna oli ühe närvihaige kord ja ta pidi ühele meie klassi närvihaigele tüdrukule külge lööma
poiss:mul on nii palav ei tea kas see on ilmast või sinust
ja tunni alguses pani ta oma käed tüdruku õlgadele ja õps ütles:
tuvikesed te võite koos istuda aga kadakas* ei hakka
terve klass sai naerukad

eesta õps
näed sa seal on haledalt suur viga
õilane hakkab nutma
õps lohutab :kullakene ikka juhtub, ära ss võta kohe südamesse võta suhu

Vene õp:"Täna on paljud õp koolitustel."
Keegi meie klassist:"Aga miks teie ei ole?"
Vene õp vaatab aknast välja:"Ei, ma ei tahtnud minna. "
Mina:"Kas ei tahtnud või ei kutsutud?"
Vene õp:"Ei no seda ka, aga sellest me rohkem ei räägi. "

Vene õp asendas matat. Seletas astendamist meile:"Ma tean seda, sest Malle(meie mata õp) seletas seda eile mulle, et ta päris loll ei paistaks."
Keegi:"Kaua ta õpetas?"
Vene õp:"No tund tuleb ära vast."
Mina:"Kas see on selline asi, mis on ainult hetkeks meeles ja järgmine nädal enam ei ole? "
Vene õp vaatab maha:"No võib olla ka jah."
-G ♥

Kindlasti tuleb veel, praegu loodusainete (Loodus;Bio;Keemia;Geo;Füüsika all-in-one) õpetajalt.

Pmst läksid meie (9.Klassi) "kõva mehega" jälle kiskuma, ja kui asi läks väga ära, ütles:

Õpilane: No, tule aga.
Õpetaja: Mis ma ikka tulen, sa ei saa jagugi
Õpilane: Nalja teed v ? Ma muretseks rohkem enda pärast.
Õpetaja: Kuule, räägid palju aga kas teed ka midagi ?

Peale seda jäi õpilane vait.

Naljakaks teeb asja see, et Õpilane oli 9. Klassi poiss, ja õpetaja kleenuke ~20 aastane naine.

--

Sama õpetajaga oli tund (Bio), ja jooksis sisse 8.Klassi poiss.

Jooksis ringe mööda õpetajat, tegi igast nägusi ja toppis kaardikeppi igale poole.

Õpetaja: Kuule, pane see kepp käest ära
Õpilane: Kuhu ma selle panna tohin ?
Õpetaja: Pane kuhu tahad, peaasi et tunnist ära lähed.

Sellepeale torkas õpilane kergelt kõhtu kaardikepiga, ja jooksis ära.

:roll:
Samas on ka neid inimesi, kes on elurõõmsad ja avatud, kuid ühel päeval äkki üht nende seast enam polegi ja keegi ei saagi teada, miks too inimene enesetapu sooritas.
R.- <3

Õps hüppab korraks oma klassi (teine tund oli parajasti sees) ja vaikselt endamisi: "Mul on üks kott..."

"Poisid, poisid, mis katsute üksteist?"
-"Tulge siia, katsume teid ka"

"Tee tööd nüüd, ära maga."
-"Tšjevo?"
"Tšjevo spiš, rabotai davai"
-"Da, rabota harošo"
"Kakoi malodets"
-"Da"
"Tõ durak?"
-"Da"

Ja siin on üks kild mida ilmselt on iga õps 10 korda rebinud.
"Gümnaasium on vabatahtlik!"

No kust kuradi otsast ta vabatahtlik on, aru ma ei saa...

Õppisime saksas kehaosi. Olid siis õpikus nn. Aadam ja Eeva (intiimpiirkonnad kaetud lehekestega).
Nende juurde olid ka ära märgitud kehaosade nimetused, kuid tõlget juurest polnud. Seega hakkasime õpsiga koos tõlkima ning kui kõik tõlgitud, küsis õpetaja, kas mõned kehaosad, mis loetelus pold, jäid veel puudu, et otsiks neile saksakeelse vaste ja paneks kirja. Klass itsitas, kuna suguelundeid polnud mainitud :).
Life is either a daring adventure or nothing at all.

someoneh kirjutas:Õppisime saksas kehaosi. Olid siis õpikus nn. Aadam ja Eeva (intiimpiirkonnad kaetud lehekestega).
Nende juurde olid ka ära märgitud kehaosade nimetused, kuid tõlget juurest polnud. Seega hakkasime õpsiga koos tõlkima ning kui kõik tõlgitud, küsis õpetaja, kas mõned kehaosad, mis loetelus pold, jäid veel puudu, et otsiks neile saksakeelse vaste ja paneks kirja. Klass itsitas, kuna suguelundeid polnud mainitud :).
schlang ja pipi?

Vene keele tund, klassiõde pidi ütlema, mis tal kodus ei ole. Ta tahtis öelda, et tal pole kodus sauna, aga tal läks see natuke mööda ja tuli välja, et tal pole kodus Vanjat. Õpetaja selle peale: "Väga hea, et sul Vanjat kodus ei ole." (Vanja=Ivan)

Klassiõde õpetajale: "Mul pole õpikut"
Õpetaja: "Mul on"

Sisenesin matemaatika klassi. Õpetaja naljatades: "Keegi on täna pesemata kooli tulnud". Kui ma teda väga imelikult vaatasin, küsis ta, kas ma olen soojal maal käinud. Ilmselgelt oli mul ebaõnnestunud puudri valik, ma olen muidu heleda nahaga, aga puuder oli tumedam.

Eesti keeles arutlesime teemal, kas me võiksime sõbrad olla homoga. Kui tüdrukud arvasid, et miks mitte, ütles õpetaja: "Nojah, ega kõigiga ei peagi ju seksima."

Paar kildu vene tundidest (õps ei oska eriti eesti keelt):
''...see tähendab kaltsukas! Või see noh....kutsikas!''
Mina: ''Õpetaja, mul on täna asjad kaasas!'' (mul tavaliselt on vene asjad kodus)
Õps: ''Miks?''

Bioloogia tunnis:
Jaak: ''Õpetaja, see keppnääre on kurgus vä?''
Õpetaja: ''Ei tead, püksis.''
Jaak: ''Õpetaja, kas me järgmine tund räägime nokudest?''
Õpetaja (kohmetunult, vaatab kella, siis maailma kaarti seina peal, oma lauda): ''Eeemm....noh...äää..kui paljudest nokudest sa siis rääkida tahad?''

Gümnaasiumi eesti keele õpetaja vihkas mind, päris ausalt, tunnistas klassi ees ka seda:
"Ei saa mina neid lolle kaubamaja-kolmanda-korruse-ajukääbikuid sallida, aga kui vähe see õpilane end ka koolis ilmutab, grammatika on tal teist käin-igapäev-koolis,-et-pulli-saaks loodritest ikka parem!"
Eesti keele asendusõpetaja aga käskis kahel päeval järjest tagumise pingi noormehel pea laua alla pista ja "Ammuuu!" karjuda.
Viimasel aastal eesti keelt andnud õpetaja aga imestas:
"Kui ta seinas ei ole, ei lähe ta millegipärast tööle. Huvitav, huvitav!"(jutt nõnda vajalikust arvutist),
või üritas mu klassivennale selgeks teha, et:
"Su elu on su ainus vara ja mina (hetkel) selle võimalik päästja!" (rääkisime Remarque'i tsitaatidest).
Some moments seem like a waste of paint.
Ma tahaksin olla ma ise,
kuid katki läks mõtete kee.
Vasta

Mine “Milleks õppida?”