õppimine

mul on selline probleem, et: meil korraldatakse järelaitamistunde ehk teisisõnu tugiõppeid...kõige rohkem käin ma matemaatikas... iga kord kui keegi klassist, küsib, et kes läheb tugisse, ning kui ma vastan, et ma lähen, siis tehakse selliseid nägusi , et mis sa sealt otsid, endal mate 5, muidugi õeldaxe ka....aga ma pole mingi imelaps...see et mul mate 5 on, on sellest tingitud, et ma õpin seda ainet tõsiselt, ma ei saa ka igakord aru, mida õpetaja seletab ning seepärast ma lähengi tugisse.. aga teised arvavad, et ma olen nii tark, et mul pole vaja käia, aga sellex, et tark olla, tuleb õppida..kuidas seda teistele selgex teha? kas ma peax edasi käima või pooleli jätma, et teistele meeldida? :roll:

Sweet ma alla küll ei annaks. Kui noorem olin siis tahtsin näiteks logopeedijuurde minna nu estaga polnud eriti hästi. A ega keegi mind ei sundinud ja nu 4 sain kätte. Aga praegu kahetsen, et ei läinud sest ma tõesti ei oska eesti keelt. Ma parem käiks edasi ja pole tähtis mida nad arvavad. Ma arvan, et see on tore, et sul mate on viis ja jätka samas vaimus. Tean, et see on raske a katsu sellest üle olla.
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Arvan, et peaksid jätkama kontsultatsioonides käimist. :wink: Selles pole midagi laiduväärset, kui tahad asjad enese jaoks selgeks teha. Ja norijatest ära tee üldse välja!!! :!: Kui nemad tahavad oma valehäbi pärast rumalaks edasi jääda ega poolda selliseid järeleaitamistunde, siis on see nende enda asi!
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

Re: õppimine

sweet kirjutas:kuidas seda teistele selgex teha?:
Seleta nii nagu siia kirjutasid. Minu arust selgemini ei saa. Kui ikka teised ei saa eru, siis see ei pea nii sind pingutama. Sa ju ka ei saa alati aru, miks teised vahel teatud viisil käituvad. See on loomulik.
sweet kirjutas:kas ma peax edasi käima või pooleli jätma, et teistele meeldida? :roll:
Mõtle ise, kas jätkata edasi käimist ja areneda enda matemaatikas (mis kunagi halba ei tee, ainult annab sulle võimalus seda edasi oma elus kasutada) või jätta maha ja siis ei pingutada rohkem teisi sellega, et nad ei saa sinust aru (kuid tegelikult ilmub siis midagi teine, mis sulle meeldib teha ja teised ei saa sellest aru). Ma arvan siiski, et on ka inimesi, kes saavad sinust aru ja on sinuga täiesti päri.

Peale seda, selleks et meeldida inimestele minu arust ei ole vaja mõtetu ohverdamine. Kui teha kõike nii , nagu teised arvavad paremaks, siis nad hakavad sind ainult ära kasutama. Ja see meeldib, miks mitte!

Kõike head!
Hanna (konsultant).
Vasta

Mine “Milleks õppida?”