Millal vägistamine "aegub"??

Tere, kui mind vägistati u10 kuud tagasi ja see inimene ei jäta mind rahule, aga rohkem midagi juhtunud pole, siis kas politsei saab midagi teha või see tegu juba aegunud vms (15a olen)?
Ning kui ta ka alaealine, siis mida politsei talle üldse teha saab ja kas vanemad saavad kindlasti teada, kui politseisse avalduse teen?

Re: Millal vägistamine "aegub"??

On sul tõestusi, et inimene vägistas sind? Ja ma arvan, et see läheb vanematele edasi küll jah. Kui sul tõendeid pole siis loogiliselt mõttes võin mina ka vabalt praegu politseisse minna ja öelda, et mind vägistati poolteist aastat tagasi aga ma ei saaks seda tõestada. Nii, et kui lähed, pead tõestama. Ja mis mõttes see inimene ei jäta sind rahule?
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Vanemad saavad kindlasti teada. Kuid tõesti, nüüd oled sa raskes olukorras, sest kohe peale vägistamist oleks pidanud arsti juurde minema.

Sa ütlesid, et ta ei jäta sind ikka veel rahule. Kas sul olemas kirjavahetus temaga nt Facebookis, kus ta on tunnistanud, et vastu sinu tahtmist võttis sind? Sellisel juhul see oleks piisav tõendusmaterjal uurimise algatamiseks.

Soovitan uurida Andero või Maarja Punaku postitusi, sest minu teada on nad sellistele küsimustele varem vastanud. Võid ka nendega privaatselt ühendust võtta, seda nad soovitaksid sulle tõenäoliselt isegi. Ma tõstan su teema veebikonstaablitele mõeldud alafoorumisse ümber, aga jätan suunava lingi seksuaalse vägivalla alafoorumisse alles, siis on suurem tõenäosus, et saad kiiremini kompetentse vastuse.

Kriminaalasjad aeguvad 5 aastaga, seega võid kindlasti avalduse teha, aega menetlemiseks on rohkem kui küll. Murekohaks on tõendite leidmine, kuna suure tõenäosusega on sinu kehal olevad füüsilised tõendid selle kohta kadunud, kuid see on juba politsei mure. Kui isik on sinuga sidet pidanud, suhelnud, ähvardanud, siis ka kõik see on menetlusele kasulik. Kindlasti pöördu politseisse, kuna isikul võib muidu jääda mulje, et ta võibki sellistest asjadest pääseda ja võtab mõne teise tüdruku ette.
Vasta

Mine “Veebikonstaabel”