Iphone

Tere!

On plaanis endale soetada Iphone kuna enda vana telefon (HTC One Mini) pidevalt jamab. Millist Iphone soovitate? Ise plaanisin osta kas Iphone SE või Iphone 6s, kui keegi teist on Iphone telefoni omanik siis andke teada, mis on hea ja mis halb selle telefoni juures :D
aitäh :D

Re: Iphone

Anonüümne13 kirjutas:Tere!

On plaanis endale soetada Iphone kuna enda vana telefon (HTC One Mini) pidevalt jamab. Millist Iphone soovitate? Ise plaanisin osta kas Iphone SE või Iphone 6s, kui keegi teist on Iphone telefoni omanik siis andke teada, mis on hea ja mis halb selle telefoni juures :D
aitäh :D
Ma tean, et see pole vastus, mida tahad, aga mida ootad sa paremat Iphone'ist? Bränd ei tähenda midagi, pealegi on need nii kallid. Parem osta nt Google Pixel, Oneplus 3, Sony Z5 jne. Aga kui tõesit on soov Iphone'i osta, siis ära 7-t küll osta. Pole erilisi eeliseid. SE siis, kui tahad väiksemat, 6s, kui tahad suuremat.

Ma tean, et see pole vastus, mida tahad, aga mida ootad sa paremat Iphone'ist? Bränd ei tähenda midagi, pealegi on need nii kallid. Parem osta nt Google Pixel, Oneplus 3, Sony Z5 jne. Aga kui tõesit on soov Iphone'i osta, siis ära 7-t küll osta. Pole erilisi eeliseid. SE siis, kui tahad väiksemat, 6s, kui tahad suuremat.[/quote]

Ma ostaks arvatavasti Iphone mitte brändi pärast vaid sellepärast, et see on kvaliteetne telefon & sellel on väga hea kaamera ;)

Anonüümne13 kirjutas:Ma tean, et see pole vastus, mida tahad, aga mida ootad sa paremat Iphone'ist? Bränd ei tähenda midagi, pealegi on need nii kallid. Parem osta nt Google Pixel, Oneplus 3, Sony Z5 jne. Aga kui tõesit on soov Iphone'i osta, siis ära 7-t küll osta. Pole erilisi eeliseid. SE siis, kui tahad väiksemat, 6s, kui tahad suuremat.
Ma ostaks arvatavasti Iphone mitte brändi pärast vaid sellepärast, et see on kvaliteetne telefon & sellel on väga hea kaamera ;)[/quote]

Google Pixel on ka väga kvaliteetne ja sellel on üks parimatest telefonikaameratest. Ka galaxy S7 kaamera pole kõige kehvem. Mina ei leia mingit põhjust, miks iPhone'i osta. Inimeste vajadused on küll erinevad, kuid ausalt on Android palju avatum opsüsteem ja Apple'i toitmine ei meeldi. Selles mõttes on iPhone kindel valik, midagi ei lähe katki jne, kuid nüüdseks on ka Androidi telefone, mis peaks ka olema enam-vähem kindla peale minekud. Google'i telefon veel rohkem, uuendused tulevad sulle esimesena.

huvitav küll, ma teiste käest ainult seda kuulengi, et iphone on nii jama ja jookseb kokku ja läheb katki ja üldse üks paras kristallkng on, mida kasutada reaalsuses ei saa ja sii loen, et peaks vastupidav ja kvaliteetne olema :D

Lõust kirjutas:Makstes telefoni eest üle 500€ sooviks ikkagi garantiiga telefoni.
Hv.ee ringi kolades, oli kõige odavam natukene alla 1000€.
Ma ei rääkinud sellest, et eestist tahad osta. Pealegi on s7 ikkagi lipulaev, sest s8 pole veel väljas. Tõesti, usa-s on hinnavahe vaid 50$, kuid seegi on hinnavahe ja telefonid on sama kvaliteetsed.

imrecycleable kirjutas:
Lõust kirjutas:Makstes telefoni eest üle 500€ sooviks ikkagi garantiiga telefoni.
Ma ei rääkinud sellest, et eestist tahad osta. Pealegi on s7 ikkagi lipulaev, sest s8 pole veel väljas. Tõesti, usa-s on hinnavahe vaid 50$, kuid seegi on hinnavahe ja telefonid on sama kvaliteetsed.
Jõuame tagasi sinna, et iPhone on sama kallis kui teised lipulaevad, nagu näiteks Samsung ja Sony :)
Päikest,
Lõust

Lõust kirjutas:
imrecycleable kirjutas:
Jõuame tagasi sinna, et iPhone on sama kallis kui teised lipulaevad, nagu näiteks Samsung ja Sony :)
Kuidas? Palun näita mulle. Näiteks: https://pood.elisa.ee/webshop/private/d ... /SONYF8331

Lõust kirjutas:Sony lipulaev on siiski Xperia XZ Premium.

Oneplus on siiski suhteliselt X firma, nagu ka Meizu, Xiaomi jms.
Krt ma ei viitsi sinusugustega vaielda, OnePlus pole X firma. Sony XZ Premiumit ei saa isegi osta veel. Kui Meizu teeb häid telefone, siis miks on ta X? Ma ei vasta rohkem siia

imrecycleable kirjutas:
Lõust kirjutas:Sony lipulaev on siiski Xperia XZ Premium.

Oneplus on siiski suhteliselt X firma, nagu ka Meizu, Xiaomi jms.
Krt ma ei viitsi sinusugustega vaielda, OnePlus pole X firma. Sony XZ Premiumit ei saa isegi osta veel. Kui Meizu teeb häid telefone, siis miks on ta X? Ma ei vasta rohkem siia
Nõustun, Oneplus juba mõnda aega pildis, tõestanud ennast piisavalt.

Endal on iPhone 6 ja ütleks küll et olen väga rahul :) igatahes vorreldes eelmise telefoniga. Eelmine oli Samsung galaxy trend vms haha. Ainuke asi on see et iphone kaamera on OK aga mitte koige parem. Selline tavaline. Mälu on ka minuarust taiesti piisavalt. Mul on nimelt väga palju pilte. Ja vajalikud appid mahuvad ka ara koik. Eelmisel telefonil pidin ara kustutama osa.
Music is my life❤️

P21k3s3k11r kirjutas:Endal on iPhone 6 ja ütleks küll et olen väga rahul :) igatahes vorreldes eelmise telefoniga. Eelmine oli Samsung galaxy trend vms haha. Ainuke asi on see et iphone kaamera on OK aga mitte koige parem. Selline tavaline. Mälu on ka minuarust taiesti piisavalt. Mul on nimelt väga palju pilte. Ja vajalikud appid mahuvad ka ara koik. Eelmisel telefonil pidin ara kustutama osa.
Ütleks, et väga erinevas hinnaklassis telefonid ka, muidugi on iPhone parem :D
Vasta

Mine “Vajan abi!”