Kurb meeleolu ning jõuetus..

Mul on üks probleem,mis koosneb paljudest muredest mis on mul olnud juba Neljapäeva öösest saadik.Mul olid muidu alates 12-Aastasest saadik ravimid peal,kuid nüüd umbes 2-3 nädalat tagasi võeti mul need maha.Mure on selles,et ärkasin Neljapäeva öösel üles ning ei suutnud enam magama jääda.Võtsin siis üht unerohtu ``Melatoniin``i ning jäin uuesti magama.Hommikul ma süüa ei tahtnud kuid lõunal läksin sööma.Muidu ma liha olen söönud,kuid enam kuidagi ei taha.Reedel ma söin veel liha kuid täna on Esmaspäev ja ma pole Reedest lõunast saadik liha söönud isegi mitte viinereid.Kui ma Reedel liha sõin siis peale seda mul hakkas halb.Reede õhtul ma oleks pidanud magama minema kell 21.30 kuid läksin umbes tund-tund ja pool hiljem ja seda ka aind selle unerohuga.Ka Reede öösel ärkasin üles ja mul oli jõuetuse tunne,et ma ei jõua magada,ärkvel olla,süüa,juua jne..Kui siis ikka magama ei jäänud siis ma võtsin jälle unerohtu ning jäin magama.Laupäeva hommikul ma ärkasin tund või kaks hiljem üles kui tavaliselt.Ja ka siis iiveldas ning pea käis ringi.Läksin siis kööki ja sõin ühe pannkoogi moosiga ära ja teise viskasin ära,ma võtsin ka saia millel oli sink peal kuid singi viskasin ka ära ning siis ka saia,sest saial oli liha maitse juures.Läksin siis diivanile pikali ning olin seal umbes 5-10 min ning siis läksin voodi magama.Magasin natuke üle tunni ja läksin tagasi diivanile ja olin kuni õhtuni internetis (kuulasin kurbasid laule).Õhtul kui hakkasin magama minema siis võtsin uuesti unerohtu ning jäin magama kuid öösel ärkasin jälle üles ja samamood jõuetuna.Võtsin uuesti rohtu ning magasin edasi.Pühapäeva hommikul ei söönud ma midagi ning olin lõunani netis.Lõunal oli söögiks riis,kala ja salat.Algul sõin salati ära ning siis ka riisi,kuid kala ma isegi ei puutunud.Siis sõin veel umbes pakk komme peale ning läksin WC-sse ja jõin 0,5L sooja vett peale ja oksendasin.Siis tagasi arvuti ning peale õhtusööki samamoodi.Jälle siis unerohtu ning magama.Öösel ärkasin üles,sest mu jalg valutas ning sain rohtu ning läksin siis magama.Esmaspäeva hommikul tõusin õigel kellaajal.Ning peale lõunasööki uuesti oksendasin.Ma tahtsin end ka vigastada,kuid ei saanud üht asja millega seda teha.Mul on ka varem iiveldanud ja kõht valutanud kuid mitte nii hullusti.Kas keegi oskab soovitada,et mida teha?

Re: Kurb meeleolu ning jõuetus..

Tere

Kui juba ravimeid on kirjutatud, järeldan, et oled oma murega käinud mõne eriarsti juures.
Mis tähendab ka, et meil raske midagi arvata.

Kas oled oma arstiga ühendust võtnud ja talle ära rääkinud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Vajan abi!”