Tahaks nõuannet

Sattusin 8.aastaselt lastekottu koos õdedega..
suurem enam ei ela seal(ta on 18) väike õde peab kasvatajasi nagu enda emaks vn..
lihtsalt ma ei talu iga päev neid jutte mis väljas räägitakse.. ning milletõttu jätsin 6.klassi lõpetamata...(kuulujutud)
toas ei saa ka privaatsust.. ukselink on ära võetud, keegi võib iga hetk sisse marssida ilma koputamata..(lihtsalt minuarust see ei ole eriti normaalne)
..
kasvatajad mõlemad räägivad minust taga peamine tekst ikka "oii Linda on nii paks" ning ise naeravad ning arvavad et ei kuule.. :cry: :(
Mõelge ise kui teil põhimõtteliselt rikutakse lapsepõlv ära..
Ma ei mäleta isegi millal viimati taskuraha sain.. olen kirjutanud allkirja ära aga raha kätte ei saa(7€)
Ma lihtsalt ei saa aru mida mina olen neile teinud.. :?:
Jah ma olen teistsugune teistest tibidest jne.. ajasin juuksed maha exi pärast.. aga nagu milleks??
ma ei saa aru kas ma olen siis tõesti nii paks et kõik seda mainivad??
Ma pole põhimõtteliselt eelmise kuu lõpust saati mitte midagi lastekodus söönud.. või noh olen paar võileiba ning päevased toidujääke (öösiti söön) :|
Ainuke koht kus tõeliselt tunnen ennast nagu inimesena on mu isa pool.(isa on küll pensionär.. ning suhteliselt vaene aga ta mõistab mind kõige paremini ning tuleb alati mulle vastu kui mul muresi on)
käin viimasel ajal võimalikult tihti isal külas (igaksjuhuks kui ta peaks lahkuma ilmast sest ta ikkagi 62 ning halva tervisega) *polnud vaja vist mainida

Aga lihtsalt kokkuvõtteks:
Tahaksin et keegi mind lapsendaks või teise lastekottu viiks.. lastekaitsega ei ole eriti head suhted...
*kõige parem oleks see kui needkasvatajad tõstetakse töölt ära sest ma lihtsalt ei suuda seda kannatada... :cry:

Ma ei taha mingeid "kaastundeid" või midagi taolist lihtsalt tahaks nõuannet mida teha?
sest arvatavasti nii edasi elada ei saa. :|

Linda, 13, Tallinnast

Re: Tahaks nõuannet

Koolis sotsiaalpedagoogi jutule, tema peaks teadma ja oskama sind aidata. Samuti ukselingi osas peaksid kuskile pretensiooni esitama. Äkki ka mingi leht nagu lasteabi.ee oskab aidata.
62 ei ole kuigi suur number, (olen 15, isa on 65) sa ei seletanud küll mis terviseprobleemid tal on, aga kahtlen, et ta niipea siit ilmast lahkub, seega ära selle pärast nii palju muretse.
Vasta

Mine “Seadused”