Kõike mõistlikkuse piires. Kaks tassi piima ei tundu just eriti palju olevat, kuid juhul kui see sulle komistuseks peaks olema, või sa tunned, et see himu sind kontrollib, siis oleks tõesti mõistlik midagi ette võtta.
Eemal natuke.

Re: Naljakas sõltuvus ( vist kasulik )

Kristofer kirjutas:Et selline naljakas sõltuvus et ma joon piima jubedalt :) Igapäev vähemalt kaks tassi piima võtan vabalt , natuke tobe on vist.... Rohkem nagu kasulik sõltuvus?
olen kuulnud et luud võivad piima pärast hõreneme hakata, aga jällegi et see on tervislik ja teeb just luud tugevaks, niiet ei tea siis kumb õige on?
mina piima ei joo sest mulle see ei maitse mulle tundub piimamaitse nagu mingi halvaksläinud hapukoor , aga ma ei joonud halvaksläinud piima , sest kõik piimad on minujaoks sellise maitsega, ka siis kui koolis pakutakse, aga mis maitsega see piim siis päriselt on?

Kristofer kirjutas:Et selline naljakas sõltuvus et ma joon piima jubedalt :) Igapäev vähemalt kaks tassi piima võtan vabalt , natuke tobe on vist.... Rohkem nagu kasulik sõltuvus?
Mul on üks sõbranna kes joob AINULT piima , noh vahest väägaharva ka muid asju , kuid muidu ainult piima : ühepajatoidu kõrvale piima , kõikide suppide kõrvale piima , makaronide kõrvale piima .
Niikahtlane , söögiiu läheb pealt ära kui näen kuidas ta borzzisuppi koos piimaga sööb , aga jah
talle meeldib :&
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Kaks tassi on küll haledalt vähe. Minu jaoks poleks kaks liitritki mingi probleem ,kui muud jooki poleks. Inimene joob ju päevas kaks liitrit puhast vett. Ja sina jood kaks näljast klaasi piima ,mis pole ju puhas vesi. Joo rohkem seda piima ja siis võime varsti hakata sõltuvustest rääkima.
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”