Magusa sõltuvus

Niisiis... Mul on probleem magusa söömisega... Koguaeg on vaja midagi osta... :( Ma tahan ise väga alla võtta ja magusat mitte süüa... Aga ikka... Iga pood v putka mis ette jääb tahan osta midagi magusat ja ei suua vastu panna :( On soovitusi kuidas magsuaisust lahti saada?

Re: Magusa sõltuvus

Kuna rahakoti koju jättes igast kaardid peavad kaasas olema, siis see võimalus vist veidi ebamugav.

Siinkohal pakun välja eelnevalt välja toodud puuviljade lahendust. Eelkõige siis pirnid, õunad, kuivatatud banaanid jne.
Kodenspiim aitab ka magusaisu vastu. Osta külm kappi kaks purki. Vaata, palju saad ära süüa kuni tekib veits vastikum maitse magusa üleküllusest. Kord kuue kuu jooksul on see minu magusasõltuvust kontrolli all hoidnud. Arvesta, et tegu on tõsise kaloripommiga.
Pilt
A mere shadow of what I used to be.

Ära mingil juhul asenda puuviljadega!!!!
Satud hoogu, alla ei võta ju.
Minu soovitused:

1. Back-Back trikk: võta poest kommid vms, pane tagasi, jookse minema
2. Osta need kallimad suhkruvabad diablo kommid/sokolaadid ja tee omale nädalas mingi piir. Nt: päev kus ees rohkem liigutamist võtad 3kommi kokku. Ja kallimate kommidega: Nendega kulub raha rohkem, seega ei ole soovi väga palji korraga osta :3
3. Hakka asendama komme ilma suhkruta tee joomisega,
4. Võta eesmärk koguda raha mingiks suureks lahedaks asjaks (Ideid funbox. Ee, taibula. Ee kui sellised nt huvitavad, ise tead) ja siis kogudki nii, et kommi ei osta ega midagi.

Nb: Kõike tuleb süüa ikkagi aga normaalsetes kogustes :)

Ei ole kuulnud, et "Kommi asemel" pakkides leiduvasse suhkrut oleks lisatud. Kuid võibolla ka on.

Kindlasti on lisatud nendesse pakkidesse säilitusainet vääveldioksiidi (SO2), mis on inimesele väga kahjulik saastegaas. Kuigi seda ei ole seal ohtlikus koguses, tuleks siiski vaadata, mida endale sisse süüa. Kunagi väga armastasin nende pähkleid süüa, nüüd enam ei tea, mida poes valida. On olemas ka mingi sarnane firma, kus ilmselt ei ole seda ainet sees, kuid need on jube kallid ja ei ole kunagi julgenud osta.

Kuid magusaisu on tõesti hea leevendada ka kuivatatud puuviljade ja pähklitega või siis näiteks mingi tervislikumapoolse maiusega. Tavaliselt on poodides ökolettides sellised magusad tooted, millesse ei ole lisatud suhkrut (nt Ampstükk) või siis on lisatud rafineerimata roosuhkrut, mis on rafineeritud roosuhkrust palju parem (nt Ökovital). Neid tooteid on tegelikult päris palju, aga paljud kõnnivad nendest nende hinna pärast ringiga mööda. Ma saan aru, et kõigil ei ole võimalik seda lubada. Ka mina saan neid lubada väga vähe. Aga kui on võimalus, saab ehk suhkrupommide asemel osta midagi toitvat ja tervislikku.

Vältima peaks kõiksugu võimalikku keemiat: kartulikrõpsud, magusad jogurtid (sest tavaliselt on enamik neist suhkur), välismaalt tulevad kummikommid, šokolaadibatoonid (Snickersid ja Twixid ja Bountyd) ja nii edasi.

Me tihti isegi ei märka, kui palju on meie sissesöödavas toidus keemiat.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Kananaggits kirjutas:
Sinine Arbuus kirjutas:Mina olen asendanud magusa kuivatatud puuviljadega nt.ploomid,kirsid,pohlad jne.
Need on magusad aga tervislikumad kui muu magus.
Pakend kannab nime,,kommi asemel"
Oleneb. Osad kuivatatud on suhkru ja eainetega kokku mäkerdatud. Isegi KOMMI ASEMEL on minu mälrtamist mooda selline
Nojah aga see on siiski parem kui mõni muu maius
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”