Küünte närimine

Tervist!

Mul on tõsine probleem minu sõrmedega. Ma koguaeg närin need nii katki, et verd jookseb lõpuks ja tohutult valus on aga ei suuda närimist lõpetada.
Tihti peale ma ei pane tähelegi kui näpp suus on ning juba jälle katki tõmmanud oma sõrme otsad.

Küsimus on nüüd selles, et kuidas sellest lahti saada?
Viimasel ajal olen vaikselt vasaku käe pöidla nukki närima hakanud ja see on juba kole vaatepilt! :(

Re: Küünte närimine

Silence12 kirjutas:(Tean,et postitus on aegunud,aga nõu võib iga kell anda)Küünte/sõrmede närimine tuleb närvilisusest/stressist.Ning jah-psühholoogi juurde minna oleks mõistlik mõte.
Laps astub siis uksest sisse ja, ja näeb siis seal seda arsti mutti kes närib ka küüsi. Küsib siis et ,, kle artitädi mis te teete et te ka närvis w,, arst vahib tuimalt otsa ja vastab ,, mis, mida, ei ei ei ei ei ma ple kedagi tapnud ja ple mun.ni oma töö ajal näinud, lapsi ple ka vägistanud ei ei ei,, laps siis et ,,ah pole midagi, mina ka mitte selle pärast ma siin olengi.,, RAHVAS: hahahahahahaa mida hahahahahahahah nii vaimukas heeeheeheehjeeehjeeeehjeee hee

Küünte närimist on raske lõpetada. Ma ise närisin ka küüsi ja nüüd üritan lõpetada. Üle paari nädala pole närinud :D Alati kui avastad et närid jälle küüsi ürita seda mitte teha, see on alguses väga väga raske aga kui sa murdud, proovi mõne aja pärast uuesti ja siis uuesti :D Või osta poest sellist lakki millel on selline vastik maitse. :)

Ma närisin ka ikka korralikult mitmeid aastaid küüsi, aga siis ma kandsin mingi peaaegu aasta geelküüsi ja peale seda kui maha võtsin siis lihtsalt kasvatasin oma küüned pikaks ja pole mingit närimise jama olnud. Vahel tahaks nagu sõrme suhu pista aga samas sellist närimist enam pole, et lihani välja näritud oleksid. Samas poisid ei saa seda nippi kasutada ilmselt, et küüned geeli või geellakiga katta. Minu teada need mõrud küünelakid ja värgid eriti ei aita kui tõsine närimine on ikka.
Vasta

Mine “Muu sõltuvus (sõltuvusest üldiselt)”